פרננדז: אני מעדיף לשחק ביוון

דאריו פרננדז נפגש עם איציק קורנפיין וכפי שפורסם ב-telesport אמר לו בימים האחרונים: "יש לי מספר הצעות מישראל ומיוון ואני מעדיף את הליגה היוונית". קורנפיין ידרוש מיליון שקל עבור כרטיס השחקן שלו

יום רביעי 02 יוני 2010
שלמה חסיד
 דריו פרננדז, הקשר האחורי הארגנטינאי, נפגש היום (רביעי) עם יו"ר בית"ר ירושלים איציק קורנפיין ודן איתו על עתידו. כרטיסו של השחקן שייך לבית"ר, שמחוייבת להעסיק אותו גם בעונה הבאה, אם כי הסיכוי לכך הוא אפסי.

שלשום פירסמנו כי מכבי ת"א מעוניינת בשחקן ואתמול פירסמנו כי פרננדז מעדיף לשחק ביוון, כדי לחתום באריס סלוניקי, בה שיחק בעונה שעברה. בשיחה עם קורנפיין, אמר פרננדז בדיוק את אותם דברים.

פרננדז סיפר כי מכבי ת"א מעוניינת בו ובידיו שלוש הצעות מקבוצות ביוון: פאוק סלוניקי, פנאתינייקוס ופאניוניוס. פרננדז היה אחד המצטיינים בעונה החולפת ומאמנו הקטור קופר אף מינה אותו לקפטן, אך הקבוצה לא שילמה לפרננדז את מרבית שכרו בעונה החולפת עקב קשיים כלכליים.

פרננדס סיפר גם כי הפועל ומכבי ת"א הביעו בו התעניינות, אך ספק אם השתיים ינסו לרכוש אותו מבית"ר ירושלים. קורנפיין, צפוי לדרוש 250 אלף יורו עבור כרטיס השחקן של פרננדס, שכיכב בבית"ר לפני שנתיים וזכה עימה בגביע המדינה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק