גולדהאר השווה ההצעה של הפועל

הקרב על יצחקי: לאחר שפורסם כי ברק יצחקי על סף חתימה בהפועל ת"א, התעוררו אוהדי מכבי ת"א ללחץ אדיר והבעלים מיץ' גולדהאר החליט לאזן את ההצעה לזו של האדומים. המתח בשיאו

יום חמישי 03 יוני 2010
שלמה חסיד
בעקבות הפירסומים כי ברק יצחקי, המלפפון הלוהט של הקיץ, עם רגל וחצי בהפועל תל אביב, החל לחץ אדיר של אוהדי מכבי תל אביב לא לוותר ולהכנע למאבק, השווה הבעלים של הקבוצה, מיץ' גולדהאר את ההצעה לזו של הפועל תל אביב. 

אין ספק כי עבור אוהדי מכבי תל אביב מדובר בקרב של ממש נגד היריבה העירונית והדאבליסטית הפועל תל אביב. בנוסף ליוקרה עירונית מדובר על אחד מהכוכבים הגדולים של ליגת העל ואולי החלוץ הטוב ביותר בכדורגל הישראלי. 

כזכור, עד הבוקר מיץ' גולדהאר החליט לקבוע אולטימטום סופי לגבי תג המחיר שאותו הוא מוכן לשלם עבור יצחקי, אבל שמדובר במאבק מול היריבה העירונית, מסתבר שליצחקי בת"א יש חוקים משלו. 


מיץ' גולדהאר. הכסף ידבר ?

הקרב על יצחקי: על סף חתימה בהפועל?

בהפועל ת"א מודעים לסיטואציה בה נמצא איציק קורנפיין ומצידם החלו במכבש לחצים אדום כדי לראות את החלוץ המבוקש בעונה הבאה במתחם חודורוב.

כפי שזה נראה כרגע, ברק יצחקי על סף חתימה בהפועל תל-אביב. נכון לבוקר יום חמישי, מיץ' גולדהאר לא מתכוון לזוז במילימטר מההצעה שהגיש, אך אוהדי מכבי תל-אביב מנסים לשכנע את הבעלים הקנדי להעלות את ההצעה עבור ברק יצחקי ולהנחית את החלוץ בקריית שלום.

הדמות הטראגית בסיפור הוא איציק קורנפיין. היו"ר של בית"ר ירושלים לא רוצה לשחרר את ברק יצחקי להפועל תל-אביב, אך מכיוון שהאדומים רוצים יותר את השחקן, שכבר סיכם את רב תנאיו במועדון, לא נותרה לקורנפיין ברירה. 

איציק קורנפיין סיפר הבוקר למקורביו: "אם מכבי תל-אביב לא תתעורר עד שעות הצהריים, אני איאלץ להעביר את ברק להפועל ת"א ולחתום על העסקה סופית".

חזית נוספת שאיציק קורנפיין יצטרך לפתור הוא מול קהל בית"ר ירושלים, שכבר מאיים בהפגנות מחאה אם ברק יצחקי ישחק במתחם חודורוב. למעשה, מדובר בסיפור דומה למעברו של יוסי אבוקסיס להפועל ת"א, אז סומן השחקן כבוגד הגדול ביותר בתולדות המועדון והדבר יצר רעש גדול בבית וגן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק