3 המלצות WINNER לראשון

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו נתמקד בשלושה משחקים במסגרת ליגת העל, הבונדߡליגה והליגה הפורטוגלית

שבת 30 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 הפועל פתח תקווה - מכבי חיפה - 2 (יחס 1.20)

הפועל פ'ת במקום ה-14 בליגת העל כשהיא אחרי ארבעה הפסדים בߩשת המשחקים האחרונים שלה בהם היא לא מנצחת. היא תשחק היום מול סגנית האלופה מכבי חיפה שמגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף מול אשדוד בליגה ומול קרית שמונה בגביע הטוטו. מכבי חיפה מגיעה פצועה למשחק מול פתח תקווה. היא תחסר את דוידוביץ', גדיר, גולסה ורד ועלי עותמאן. גם קולומה פצוע אך הוא ככל הנראה ישחק. 

בפתח תקווה יעדר, כנראה,  מלך השערים של הקבוצה, דודו ביטון בגלל בעיות חוזה כשבנוסף אליו אייל שן הפצוע ורפי דהאן המורחק, לא ישחקו. פתח תקווה חלשה מאוד העונה, היא נראית רע מאוד. היא ניצۗה את מכבי חיפה בשלושה משחקים בלבד מתוך ה-42 המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים. חיפה לא אמורה להתקשות מול הפועל פתח תקווה למרות החיסורים. אני מסמן כאן 2.

מיינץ - דורטמונד - 1 (יחס 2.40)

מיינץ' ממשיכה להוליך את הטבלה כשמתוך תשעה משחקי ליגה, לקבוצה יש שמונה ניצחונות. למשחק היום היא מגיעה אחרי שהיא מפסידה בגביע הליגה דווקא לאאכן, קבוצה מהליגה השניה. גם דורטמונד שמדורגת במקום השני בליגה, הפסידה בגביע, מול אופנבך, גם היא קבוצה מהליגה השניה. 

מיינץ תחסר למשחקȠהיום את הלר, סימאק ואת גופקו כשדורטמונד תחסר לא מעט שחקנים בינהם אומויילה, קהל, האג'נאל, זידאן, קרינג, כל אלו פצועים כשלרשימה זו מצטרפים בנדר ומריו גואטז המושעים. 

בשמונה המשחקים שהיו בין השתיים עד כה, לא ניצחה מעולם קבוצת החוץ, נתון שמרגיע את מיינץ שניצחה פעמיים את דורטמונד בבית מתוך ארבעה משחקים.  אני מסמן כאן 1.

ליירה - ספורטינג ליסבון - 2 (יחס 1.65)

ליירה מדורגת במקום העשירי בליגה הפורטוגלית, כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים רצופים. אחד בӜיגה, אחד בגביע והשלישי בגביע המדינה של פורטוגל. היא תארח היום את ספורטינג ליסבון שמדורגת במקום השביעי בליגה כשזו אחרי שלושה ניצחונות רצופים בליגה, בליגה האירופית ובגביע הליגה. בסך הכל ניצחה ספורטינג בארבעה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה. ליירה קבוצה בינונۙת ומטה, ספורטינג בכושר טוב מאוד ולדעתי היא תנצח את המשחק הזה.

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק