4

קטן בהרכב. ביטון ביציע

דודי ביטון, החלוץ שכבש את כל שערי הליגה של הפועל פ"ת, יישב הערב ביציע במשחק ߞול מכבי חיפה בעקבות סיכסוך בין הנהלת הקבוצה לבעלי כרטיסו. קפטן מכבי חיפה, יניב קטן יפתח לראשונה בהרכב

יום ראשון 31 אוקטובר 2010
אסף בילגורי
 הפועל פ"ת ומכבי חיפה ייפגשו הערב באיצטדיון ר"ג למשחק שימשיך את המחזור השמיני בליגת העל.  הקבוצה של יובל נעים תנסה להשיג ניצחון בכורה הערב מול מכבי חיפה, אך יהיה לה קשה מאוד לעשות את זה Ӟאחר ודודי ביטון, החלוץ שכבש את כל שערי הליגה של הקבוצות העונה, יישב ביציע.

המהלך הזה נובע בעקבות מחלוקת שיש להנהלת הפועל פ"ת עם אריק אייזיקוביץ, בעלי נס טוברוק המחזיק בכרטיסו של השחקן. בטוברוק טוענים שלביטון יש סעיף יציאה לאירופה כבר בינەאר ובהפועל פ"ת מתעקשים שביטון ישחק בקבוצה עד תום העונה לפחות.

יובל נעים תירגל בהרכב הפותח את עידן אקסברד על חשבון דודו ביטון בעקבות בקשתה של הנהלת הקבוצה. שחקן נוסף שעשוי שלא לעמוד לרשותו של נעים ביום ראשון הוא החלוץ הצעיר ארמון בן נעים,Ġשנזרק ביום שישי לפני סוף האימון על-ידי נעים עצמו.

בצד השני, אלישע לוי יצטרך להסתדר גם הוא ללא ארבעה שחקני הרכב שיחסרו הערב בשל פציעות כמו עלי עותמאן, מוחמד גאדיר, יניב גולסה ועידן ורד. לעומת זאת, יניב קטן הקפטן שהחלים מהפציעה בגבו יעלה בהרכב לצידם של ליאור רפאלוב, ולאדימיד דבאשווילי ושלומי אזולאי החלוץ הצעיר.

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר הגיע ביום שישי לאימן לצד סגנו, עוזי מור. נשיא הקבוצה פתח את אסיפת השחקנים ואמר: "המשחק מול הפועל פ"ת לא פחות חשוב מזה שייערך בשבוע הבא מול הפועל ת"א. כולם מחכים לראות את מכבי חיפה שהם מכירים". מיד אחריו שוחח במפתיע עם השחקנים גם עוזי מור שהוסיף: "זאת אחת הקבוצות הכישרוניות ביותר שהייתה לנו. אנחנו יותר טובים היום מהקבוצה שלנו שזכתה באליפות לפני שנתיים&quůt;.

תגובות

טלספורט בפייסבוק