3 המלצות WINNER ליום חמישי

משחקי הידידות של ספרד מול דרום קוריאה, גרמניה מול בוסניה, ואיטליה מול מכסיקו במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום חמישי 03 יוני 2010
מור רכס

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER.

משחק מספר 67: ספרד – דרום קוריאה (1+):
שתי הנבחרות שהעפילו בצורה די משכנעת למונדיאל, נפגשות באינסברוק שבאוסטריה למשחק אימון שיכול להוות מוקש רציני. על זה שנבחרת ספרד היא הנבחרת הפייבוריטית ביותר לזכות במונדיאל אין ויכוח. אך גם הדרום קוריאנים הוכיחו לנו ששום נבחרת בעולם לא יכולה להרשות לעצמה לזלזל בה. נבחרתו של דל בוסקה, שתעלה למפגש בלי פרננדו טורס שעדיין לא כשיר, עלתה מהמוקדמות בצורה מדהימה עם עשרה ניצחונות בעשרה משחקים. מאז אותה העפלה קלילה שיחקה ספרד ארבעה משחקי אימון שגם כאן בכולם ניצחה. המלכוד נראה במשחק האימון האחרון מול סעודיה, שהסתיים בניצחון דחוק 2:3 בדקה ה 90. צפון קוריאה  העפילה גם היא בדומה לספרדים ללא הפסד, ואומנם הפסידה במשחק האימון האחרון לבלארוס החלשה, אך בשלושת משחקי האימון שקדמו לו הקוריאנים ניצחו בתצוגות מרשימות את יפן, אקוודור ואת חוף השנהב. אין ספק לגבי זהות המנצחת במשחק זה אך לפי דעתי הקוריאנים לא יהוו צאן לטבח ויפסידו בהפרש של שער בלבד. ההימור: X (יחס 3.80)


משחק מספר 73: איטליה – מכסיקו(1+): משחק אימון בין שתי נבחרות שונות מאוד גם בסגנון המשחק וגם בגיל הממוצע של השחקנים. האיטלקים למי ששכח עדיין אלופי העולם אך הנבחרת הכחולה שהדהימה את כולנו במונדיאל הקודם, רחוקה משיאה. נתחיל בכך שממוצע הגילאים בנבחרתו של מרצ'לו ליפי נושק ל 28, שרוב השחקנים שעשו את הסנסציה במונדיאל הקודם לדוגמא בופון, קנאברו, פירלו וגאטוסו כבר רחוקים משיאם. האיטלקים לא התקשו יותר מדי במשחקי המוקדמות ולא הפסידו בכל עשרת המשחקים מתוכם ניצחו בשבעה וסיימו עוד שלושה בתיקו. מאז ההעפלה הצפויה שיחקו האיטלקים שלושה משחקי אימון שבשניים מהם סיימו בתיקו מאופס מול שוודיה ומכסיקו, וניצחו את שוודיה. מכסיקו לעומתה מורכבת מסגל צעיר ורענן עם חוד שכולל את דוס סאנטוס מטוטנהאם, גווארדדו מלה קורוניה, וולה מארסנל שבהחלט יכולים לסבך כל הגנה בעולם. המקסיקנים פתחו בצורה איומה את קמפיין המוקדמות כשהפסידו שלושה מתוך ארבעת משחקי הפתיחה, אך לאחר מכן התעשתו על עצמם, ובששת משחקי הסיום הם ניצחו בחמישה וסיימו עוד אחד בתיקו. בשבוע הקודם קיימו המכסיקנים שלושה משחקי אימון שבאחרון הם מביסים את גמביה 1:5, ולמרות שהפסידו גם לאנגליה וגם להולנד הם הציגו יכולת מצוינת. אומנם על הנייר האיטלקים טובים בכמה דרגות מהמכסיקנים הנמרצים הם לא ינצחו במשחק האימון. ההימור: 2 (יחס 2.40)  


משחק מספר 76: גרמניה – בוסניה: הגרמנים מארחים את הבוסנים בעיר בפרנקפורט, למשחק ההכנה האחרון שלהם לפני המונדיאל. הנבחרת המקומית כרגיל עלתה למונדיאל בצורה חלקה, ומתוך עשרת משחקי המוקדמות היא ניצחה בשמונה וסיימה עוד פעמיים בתיקו מול פינלנד. מאז ההעפלה הצפויה שיחקה נבחרתו של לאו, ארבעה משחקי אימון שבראשון הפסידה לארגנטינה, בשני סיימה בתיקו 2:2 מול חוף השנהב ובשניים האחרונים ניצחה את מלטה והונגריה ניצחונות קלילים של 0:3. גם הבוסנים הפתיעו בקמפיין המוקדמות האחרון, אחרי שהצליחו לעלות לשלב הפלייאוף על חשבונן של נבחרות כמו טורקיה ובלגיה. אך לצערם בשלב זה הם פגשו את פורטוגל החזקה שניצחה אותם פעמיים 0:1. מאז אותה ההדחה הכואבת, שיחקו הבוסנים שני משחקי אימון שבראשון ניצחו את גאנה 1:2. ובשני הפסידו לשבדיה 4:2. הגרמנים אומנם ינצחו אך בשל היחס הנמוך לא הייתי ממליץ לגעת במשחק זה. ההימור: 1 (יחס 1.15) 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק