קובי מחפש אצבע פנוייה

גדול שחקני הNBA בעשור האחרון, קובי בראיינט שוב נמצא בגמר נגד פול פירס ובוסטון סלטיקס. הפסיכולוגיה החלה ופיל ג'קסון בדרך להפוך לגדול מכולם

יום חמישי 03 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 הרבה היסטוריה, הרבה יוקרה והרבה אגו יעמדו בין שתי הקבוצות הטובות בליגה הטובה בעולם, בוסטון סלטיקס אלופת המזרח ולוס אנג'לס לייקרס, אלופת המערב ובמיוחד אצל שני הכוכבים קובי בראיינט מהוליווד לבין פול פירס השמרני יותר. 

שלושת המפגשים האחרונים בין שתי הקבוצות עמד בעיקר על יתרונה של הלייקרס, כאשר ניצחו בכל שלושת המשחקים בפער של נקודה בלבד. הנתונים הללו עומד עומדים בזיכרונות של בוסטון, שמתקשים מאוד לנצח גם בבית וגם בחוץ את אחת הקבוצות המשומנת של העשור האחרון. 

לבוסטון יש היום מנהיג חזק שעונה לשם רג'ון רונדו, שהצליח במו ידיו לנצח על התזמורת של סלטיקס ולהעניק מספר ניצחונות מרשימים, אבל הוא לבד לא יוכל מול אחת הקבוצות הטובות של העשור: הלייקרס.

עבור כוכב הלייקרס, קובי בראיינט מדובר בגמר NBA מספר 7, כאשר הוא ניצח בשלושת הראשונים והפסיד פעמיים. ומאז החגיגה חזרה: "אני חושב רק על המשחק הקרוב ולא על כל הסידרה. ברור שצפוי לנו משחקים קשים, בוסטון הגיע לכאן בכדי ולא בחסד.". 

אין ספק שניצחון במשחק הראשון יוביל ליתרון משמעותי ולניצחון פסיכולוגי. הלייקרס הרבה יותר טובים במעמדים מסוג אלו וקשה יהיה להאמין שמישהו או משהו יעמוד בדרכם או בפילוספייה של הגדול מכולם: פיל ג'קסון. ההימור: 2

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק