מנומנמת: ספרד ניצחה בקושי רב

הכנה לדרא"פ: שבוע בלבד לפני פתיחת חגיגות המונדיאל, אלופת אירופה ספרד ניצחה בקושי 0:1 את דרום קוריאה משער חמש דקות לסיום של חסוס נבאס. אלופת העולם איטליה הפסידה למקסיקו ורק גרמניה הרשימה

יום חמישי 03 יוני 2010
אסף בילגורי
אלופת אירופה ספרד נראתה עדיין חלודה, שצריכה לשמן את המנועים לקראת פתיחת המונדיאל בעוד כשבוע לאחר שניצחה דיי בקושי 0:1 את דרום קוריאה במסגרת משחקי ההכנה לדרום אפריקה. 

אומנם משטח הדשא היה סינטטי וזו קצת בעיה של מרבית השחקנים הספרדים, אבל עדיין אין תירוץ ליכולת הבינונית מול דרום קוריאה, שלא חסרה הזדמנויות טובות במהלך המשחק. 

מחצית ראשונה דיי בינונית של שתי הנבחרות לא העניקה שערים, אבל במחצית השנייה לחץ אדיר של ספרד לקראת סיום המשחק העניקו  את שער הניצחון חמש דקות לסיום מרגלו של חסוס נבאס - 0:1 בסיום. דל בוסקה בהחלט צריך לעשות שיעורי בית. 

גם אלופת העולם איטליה גמגמה בהפסד 2:1 נגד מקסיקו במשחק נהדר של המנצחת. המקסיקנים ממשיכים ביכולת הטובה במשחקי ההכנה ועלו ליתרון בדקה ה-17 משערו של אלברטו ולה. 

האיטלקים נראו קפואים מאוד כאשר מקסיקו המשיכה ביכולת נהדרת עם שער פנטסטי של מדינה (83). איטליה הצליחה לחזור מעט ולהשיב את כבודה האבוד עם שער מצמק של באנוצ'י. 

נבחרת אחת שדווקא כן הרשימה במשחקי הערב, זוהי גרמניה שגברה 1:3 על בוסניה הרצגובינה. 

גרמניה החלה את המשחק בביש מזל כאשר בדקה ה-5 הרחקה לא טובה של ההגנה קבעה שער עצמי ויתרון לבוסניה. פיליפ להאם היה שותף למחדל במחצית הראשונה, אבל במחצית השנייה הוא היה שותף לשוויון עם שער נהדר לחיבורים. גרמניה החלה לשלוט על מרכז השדה ואיתו הגיעו 2 שערים מהירים של בסטיאן שווינשטייגר לחרוט את גורל המשחק.

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק