אפס פצועים, חמישה שערים

גביע הערוץ הרוסי הראשון: אצטדיון בלומפילד שראה בעיקר פצועים במהלך השבוע האחרון ומעט מאד שערים ביום ראשון האחרון קיבל הערב בברכה משחק ידידותי נהדר בו גברה שחטיור דונייצק על הפועל ת"א 1:4

יום שלישי 30 ינואר 2007
מערכת TELESPORT
הכנה טובה למשחק מול גלאזגו ריינגרס, זה מה שיצחק שום וחבורתו רצו להשיג משני המשחקים שלה בגביע הערוץ הראשון הרוסי. אך הלקח שכנראה נלמד שם הוא שגם במשחקי ידידות הרוסיות והאוקראיניות משחקות כדורגל חזק, איכותי ומרהיב. תשאלו את שום שראה את קבוצתו מוציאה ארבעה כדורים מהרשת שלה הערב בהפסד 4:1 לשחטיור דונייצק.

אוגבונה עוד השווה זמנית עבור האדומים שפשוט נשברו במחצית השנייה והחמיצו בעיטת עונשין מאחד עשר מטרים עשר דקות לסיום.

מחצית ראשונה

כבר לאחר שתי דקות הגיעו האוקראינים להזדמנות ראשונה כשג'קסון קיבל מסירה טובה מחוץ לרחבה ובעט חלש לידיו של בן שאנן. בדיוק עשר דקות אחר כך הגיעו האוקאינים להזדמנות השנייה שלהם כשכדור רוחב של בליק פגע בשוער הפועל ויצא לקרן.

לא עברו שישים שניות והגיע השער של האוקראינים כשבליק קיבל כדור בתוך הרחבה ובעט מהאוויר בבעיטת יעף לגופו של רמי דואני ומשם הכדור התגלגל בקלילות אל מעבר לקו השער של המארחת, 0:1.

היתרון של שחטיור החזיק מעמד רק שתי דקות כשבדקה ה-17 נכנס גילי ורמוט לרחבה היטל במגן שלו ומסר כדור שטוח לזיטו אוגבונה שכבש בסיבוב שער קל, 1:1.

לא חלפו שלוש דקות ושחטיור הגיעו למצב קורץ נוסף כשמריקה קיבל כדור מפרננדניו ובעט מתוך רחבת החמש החוצה כדור שעבר ליד הקורה הקרובה של בן שאנן.

עשר דקות לסיום המחצית עלו האוראינים שוב ליתרון כשהכדור הגיע לבלם שינגרינסקי שעלה להתקפה ונישאר לא מכוסה בתוך הרחבה. הבלם לא התרגש מהיותו בהתקפה ונגח כדור קשתי יפה מעל לבן שאנן שנחת רק ברשת. 2:1.

השער השני של האורחת כנראה פגע בביטחון של שוער הפועל הצעיר שחמש דקות אחר כך שמט כדור הגבהה קל לרגליו של מריקה שבמזל בעט שוב לגופו של השוער. לוסיאנו דה ברונו ראה את ההתקפות של האוקראינים והחליט לנסות את מזלו מרחוק בדקה ה-42 אך פלטיקוסה היה מוכן והדף את הניסיון היפה של האדומים.

מחצית שנייה

לאחר ארבע עשרה דקות משמימות במחצית השנייה בהן שתי הקבוצות לא הרשימו הגיע השער השלישי של האורחים. החלוץ המחליף אנדרי בורביי קיבל את הכדור מול שער ריק בסיום התקפה נאה של האוקראינים כאשר בלייק הוריד לו כדור בכדי שהוא יכבוש את השער הקל שלו בטורניר, 3:1.

בדקה ה-70 הגיע גילי ורמוט ללא ספק השחקן הטוב ביותר של האדומים הערב למצב קורץ כשחדר לרחבה אך במקום לבעוט ניסה להעביר כדור רוחב שלא הגיע לאף שחקן. 

אם עדיין חלמתם כי הפועל תוכל להשוות את התוצאה קיבלנו בדקה ה-75 את כל ההבדלים בין שתי הקבוצות כשפוליינצקי קיבל כדור שלושים מטרים מהשער של הפועל עבר את אלקסלוסי ובעט מ-25 מטר כדור חזק שפגע במשקוף ונחת ברשת, 4:1

שש דקות אחר כך שוב פולינצקי היה מעורב במהלך משמעותי במשחק כשתפס את פאייס ברחבה. אך כדור העונשין מ-11 מטרים של שי אבוטבול נעצרה על ידי השוער של הקבוצה האורחת. עד לסיום המשחק שתי הקבוצות העבירו את הזמן ברוגע ובתקווה שלא לסחוב פתיעות חדשות לעבר משחקי הליגה הבאים.

הפועל ת"א: גליל בן שאנן, תומר חליבה, רמי דואני, טל חן, מאור פרץ, וואליד באדיר, יוסי ביטון, לוסיאנו דה ברונו,  גילי ורמוט, זיטו אוגבונה ואיבן יוליץ

שחטיור דונייצק: פלטיקוסה, סנה, איבשמן, לבנדובסקי, שבצ'קוב, ג'סטין, מתוזאלם פרננדיניו, בליק, מריקה, צ'ינגרינסקי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק