6 המלצות WINNER ליום שישי

משחקי ידידות מכל העולם היום, משחקים מסקנדיבניה ומשחק ממוקדמות יורו 2011 לנבחרות צעירות במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שישי 04 יוני 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

 משחק מספר 2: יפן(1+) – חוף השנהב: שתי הנבחרות כבר הגיעו לסיאון שבדרום אפריקה, ומשחק הידידות ביניהן יהיה המשחק האחרון לפני הדבר האמיתי. היפנים שעלו מהבית האסייתי, השיגו בארבעה עשר משחקי המוקדמות שמונה ניצחונות, ארבעה תוצאות תיקו ושני הפסדים בלבד. למרות העפלה הקלילה הם הפסידו בכל שלושת משחקי האימון האחרונים אך בהפסד 2:1 האחרון מול אנגליה הם נראו בכלל לא רע ורק חוסר מזל ושני שערים עצמיים קבעו את התוצאה האכזרית. חוף השנהב היא ללא ספק אחד המועמדות להיות הפתעת המונדיאל. סוף סוף האפריקאים ישחקו ביבשתם, ושמוסיפים לעובדה זאת שחקנים כמו אבווה מארסנל, קולו טורה מהסיטי,יא יא טורה מברצלונה וחוד דורסני שכולל את קאלו ודרוגבה מצ'לסי בהחלט יש לנו נבחרת שיכולה לרוץ עד הסוף. "הפילים" לא הפסידו אפילו פעם אחת במשחקי המוקדמות, ובשניים עשר המשחקים השיגו שמונה ניצחונות וארבעה תוצאות תיקו. במשחק אימון האחרון סיימו האפריקאים בתיקו 2:2 מול פארגוואי אך רק חוסר ריכוז ושאננות מצידם סידרו לדרום אמריקאים תוצאה מחמיאה שכזאת. מחר חניכיו אריקסון יגיעו מפוקסים וינצחו לפחות בשני שערים. ההימור: 2 (יחס 3.35)  


משחק מספר 4: ישראל עד 21 – שבדיה עד 21: אחרי כל ההצהרות והפוליטיקה נבחרתה האולימפית של שבדיה הגיעה לבסוף לארץ הקודש. שתי הקבוצות יודעות שניצחון יקפיץ אותם למקום הראשון על חשבון סרביה, אך לאורחים משבדיה עדיין יש משחק חסר מנבחרתו של מוטי איווניר . בסגל של ישראל אומנם יחסר הקשר המצוין ביברס נאתכו, אך אייל גולסה המוכשר חוזר לאחר פציעה ארוכה לשורות הנבחרת, ובהחלט ששיתוף הפעולה שלו עם גיא אסולין יכול להיות מעניין מאוד. עד עתה נבחרתנו שיחקה חמישה משחקים מתוכם ניצחו בשלושה, סיימו בתיקו מול קזאחסטן החלשה, והפסידה למובילת הבית סרביה. האורחים משבדיה שיחקו רק ארבעה משחקים מתוכם ניצחו בשלושה וסיימו אחד בתיקו. המשחק הגורלי יסתיים בחלוקת נקודות שישחק אך ורק לטובת השבדים. ההימור: X (יחס 2.65)


 משחק מספר 9 : צרפת – סין: משחק אימון אחרון של הצרפתים לפני יציאתם לדרום אפריקה, וקשה להאמין שמשחק זה יכול להיות קנה מידה למה שיבוא במשחק הפתיחה של הצרפתים מול אורוגוואי. הצרפתים שעלו כאמור אחרי הפלייאוף השערורייתי מול אירלנד. שיחקו שלושה משחקי אימון, לאחרונה והם רחוקים מלהרשים. במשחק הראשון הפסידו בבית לאלופת אירופה ספרד 0:2. בשבוע שעבר ניצחו בקושי את קוסטה ריקה 1:2. והשבוע סיימו במין דרבי מול טוניסיה בתיקו 1:1. הסינים שהשיגו רק ניצחון בודד ומפתיע מול אוסטרליה במוקדמות במונדיאל ולמרות מגמת העלייה בכדורגל הסיני בשנים האחרונות, אני לא רואה שום סיכוי שמשחק זה לא יסתיים בניצחונם של הצרפתים. ההימור: 1 (יחס 1.05)


משחק מספר 11: טמפרה יונייטד – להאטי: המחזור השמיני בליגה הראשונה בפינלנד מסדר לנו משחק "מרתק" בין טמפרה יונייטד במקום החמישי, ללהאטי במקום השניים עשר.המקומיים שרחוקים רק 3 נקודות מהמקום הראשון פתחו את העונה בצורה איומה עם שני הפסדים רצופים אך בחמשת המשחקים האחרונים השיגו שלושה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. האורחים שהשיגו רק ניצחון אחד העונה נמצאים בתקופה איומה ובארבעת המחזורים האחרונים השיגו 2 נקודות בלבד. טמפרה תמשיך במומנטום החיובי ותשאיר את הנקודות בביתה. ההימור: 1 (יחס 1.55)


משחק מספר 16: לוקסמבורג – איי פארו: בזמן שאריות הכדורגל העולמי נמצאות בסיומם של ההכנות לטורניר המונדיאל גם הנבחרות הקטנות של אירופה מצאו להם זמן למשחק אימון שלא ירתק יותר מדי צופים. המקומיים שהיו באותו בית בישראל אומנם ניצחו רק במשחק אחד בכל הקמפיין, אך במשחק זה הם עשו מה  שיוון וישראל לא עשו כשהדהימו את נבחרת שוויץ בביתם עם ניצחון אדיר של 1:2. מלבד ניצחון זה הפסידו הלוקסמבורגים בשבעה משחקים וסיימו עוד פעמיים בתיקו. הנבחרת האורחת היא אחת הנבחרות היחידות ביבשת אירופה שלא מגיעה בתור הפייבוריטית למפגש מול לוקסמבורג. בקמפיין המוקדמות השיגה איי פארו ניצחון ותיקו, ובשאר שמונת המשחקים הפסידה. משחק הידידות הלא כל כך מעניין בלשון המעטה יסתיים בניצחונה של הנבחרת המקומית. ההימור: 1 (יחס 1.70)  


משחק 22: סלובניה – ניו זילנד: אומנם יש נטייה לראות בניו זילנד בתור הנבחרת החלשה במונדיאל אך לפי יכולתם עד עתה במשחקי האימון, הם לא הולכים להיות בשר התותחים בטורניר זה. הסלובנים שלאט לאט מתחילים להפוך לקבועים בטורנירים הגדולים הפתיעו את כולם שחלפו על פני צ'כיה החזקה בשלב המוקדמות, ועוד יותר הפתיעו שחלפו על פני רוסיה בשלב הפלייאוף המרתק. מאז העלייה הסנסציונית שיחקו הסלובנים משחק אימון אחד בלבד ובו ניצחו את קטאר 1:4. הניו זילנדים שאומנם עלו מבית שכולל נבחרות כמו פיג'י, טאהיטי, ואנוטו ועוד נבחרות שקשה לבטא את שמן, עברו בשלב הפלייאוף את נבחרת בחריין והעפילו במפתיע לטורניר היוקרתי. מאז ההעפלה שיחקה ניו זילנד שלושה משחקי אימון שבראשון הפסידה למקסיקו 2:0 בשני הפסידה רק בתוספת הזמן לשכנה אוסטרליה ובמשחק האחרון לתדהמת כולם ניצחה את סרביה. גם מחר לדעתי הסלובנים יפתיעו ויסיימו את המשחק בתוצאה מאוזנת. ההימור: X (יחס 4.05) 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק