הלייקרס ביתרון 0:1 בסדרת הגמר

הלוס אנג'לס לייקרס והבוסטון סלטקיס נפגשו לסדרת גמר קלאסית. שחקני הלייקרס שלטו ללא עוררין בדך לניצחון 89:102. קובי ברייאנט צלף 30 נקודות ללייקרס. לבוסטון פול פירס קלע 24 נקודות

יום שישי 04 יוני 2010
מערכת TELESPORT

 לוס אנג'לס לייקרס פתחה מצוין את סדרת גמר ה-NBA בניצחון 89:102 על בוסטון סלטיקס, בדרך ליתרון 0:1 בסדרת הגמר במשחק בו גילתה עליונות ברורה.

הרבע הראשון של הגמר נפתח חם וחזק מצד שחקני בוסטון סלטיקס. שחקני הלייקרס  פתחו טוב את הרבע גם אבל לא הצליחו לפתוח פער משמעותי והתוצאה נשמרה צמודה לכל אורך הרבע, שהסתיים בתוצאה 26:21 ללייקרס.

בפתיחת הרבע השני שחקני הלייקרס הגיעו להפרש שיא מבחינתם, יתרון של 7 נקודות. עם זאת, שחקני בוסטון לא נתנו ללייקרס להשתלט על המשחק ועם משחק הגנתי טוב של שחקני בוסטון, ההפרש ירד ל-2 נקודות בלבד. הרבע השני  המשיך עם יתרון מינימלי של הלייקרס שלא הצליחו לברוח למרות שהשליטה על המשחק הייתה שלהם.  סל גדול של רונדו עם הבאזר הוריד את הקבוצות בהפרש של 9 נקודות לטובת שחקני הלייקרס, תוצאת הרבע נקבעה על 41:50  ללייקרס.

אצל האלופה בלט קובי בריינאט בשני הרבעים הראשונים עם 12 נקודות, בבוסטון סלטקיס, רונדו קלע 10 נקודות עד למחצית.

הרבע השלישי המשיך להיות בשליטת שחקני הלייקרס שבעזרת 14 נקודות של קובי ברייאנט ברבע פירקו את שחקני בוסטון ועלו ליתרון שיא של 20 נקודות הפרש. שחקני בוסטון לא נראו ברבע השלישי, ריי אלן במשחק חלש עם 8 נקודות בלבד  סיים את את הרבע מוקדם לאחר 5 עבירות ברבע השלישי.  שחקני לייקרס לא נתנו לבוסטון אפשרות לצמק את הפער ותוצאת הרבע הייתה 64:84  לזכות הלייקרס שנראו  טוב מאוד.

פתיחת הרבע הרביעי הייתה שייכת לשחקני בוסטון שפתחו חזק מאוד עם ריצת 8:1  שהצליחה להוריד את הפער ל 11 נקודות בלבד. למרות שליטה מסויימת של שחקני בוסטון בתחילת הרבע, דקות מצויינות של המארחים החזירו את השליטה ואת היתרון הגדול לקבוצה הביתית.

קובי ברייאנט סיים את הרבע הרביעי עם 4 נקודות  בלבד, אך זה לא הפריע לשחקני לייקרס לשמור על הפער הגדול עד לסיום המשחק ולהבטיח את הניצחון הראשון בסדרת הגמר.
הרבע הסתיים בתוצאה  89:102 ללוס אנגלס לייקרס.

אצל הלוס אנג'לס לייקרס קובי ברייאנט כיכב עם  30 נקודות. פאו  גאסול הוסיף 23 נקודות .
בבוסטון סלטקיס פול פירס קלע 24 נקודות  וקווין גרנט סיים עם 16 נקודות.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק