רק לוזר מאמין שהסיכוי נגמר

מוטי איווניר ממשיך להאמין בסיכוייה של הנבחרת הצעירה להעפיל לשלב הבא, אחרי ההפסד 1:0 לשוודים. עוד מהמאמן: "חושב שבהחלט מגיע לי להישאר בנבחרת". מאור בוזגלו: "זה לא בשמיים לנצח אותם בשוודיה". אלפים נשארו בחוץ

יום שישי 04 יוני 2010
מערכת TELESPORT
הנבחרת הצעירה של ישראל אכזבה היום (שישי), כשלא הצליחה לנצל עדיפות ברורה על הנבחרת השוודית וסיימה את ההתמודדות בהפסד 1:0 שעלול לסיים את דרכה כבר במוקדמות יורו 2011.

מאמן הנבחרת, מוטי איווניר אמר אחרי המשחק: "שיחקנו טוב והגענו להרבה הזדמנויות, אבל החמצנו את כולן. מי שלא מנצל מצבים, חוטף בצד השני ואפשר לומר שנעקצנו". 

"חלק מהשחקנים לקחו את זה קשה. כולם פה ווינרים ורוצים לעלות לשלב הבא, ויודעים שההפסד הופך את המשימה לקשה מאוד, אבל לא בלתי אפשרית. כשאתה משחק כל-כך טוב ואתה מפסיד זה כואב".

"אנחנו צריכים נקודות ורק מי שלוזר מאמין שהסיכוי שלו נגמר. מי שווינר מאמין אחרת. אפשר וצריך לנצח את הגומלין מול השוודים בספטמבר. לאחר מכן מונטנגרו יגיעו לכאן. צריך לבדוק מה קורה בבתים האחרים, כי 16 נקודות עשויות להספיק לעלות".

בפן האישי הוסיף המאמן: "החוזה שלי מסתיים בסוף החודש. כרגע קשה לי להגיד מה יהיה איתי, אני התחלתי את הקמפיין וזה ברור שאני רוצה להישאר בנבחרת שלי. נדבר ונראה לאן זה יוביל. אני חושב שבהחלט מגיע לי להישאר בנבחרת".


מאור בוזגלו אמר: "היינו טובים יותר והכדור האחרון לא נכנס. זה לא בשמיים לנצח אותם בשוודיה. אני לא יודע אם מוטי יהיה איתנו במשחקים האלו. אני לא אובייקטיבי, וכמובן שאני חושב שהוא צריך להמשיך, אבל אני לא זה שקובע".

מהומה גדולה הייתה מחוץ לאצטדיון. מתברר שאלפיים אוהדים ישראלים הגיעו למשחק מאחר ששמעו שהכניסה חופשית, אלא שכבר רבע שעה לפני תחילת המשחק היה האצטדיון מלא עד אפס מקום.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק