יד: ישראל הביסה את קפריסין

נבחרת הכדוריד של ישראל גברה על נבחרתה של קפריסין, 23:32 (11:14) במשחק האימון הראשון מבין שני המשחקים שהנבחרות יעורכות בינהן בסוף השבוע

יום שישי 04 יוני 2010
מערכת TELESPORT

 נבחרת הכדוריד של ישראל גברה הערב (שישי) על נבחרתה של קפריסין, 23:32 (11:14) במשחק האימון הראשון מבין שני המשחקים שהנבחרות יקיימו בסוף השבוע, במסגרת ההכנות לטורניר מוקדמות אליפות אירופה.

הנבחרת של שלמה הופמן חסרה את אבישי סמולר שישחק ביום ראשון במשחק האולסטארס של הליגה הגרמנית.

הנבחרת פתחה בהרכב עם ה"גרמני" השני של ישראל חן פומרנץ', גל אברהם, אמיר לנגליב, עידו לביא, עופר לוזון, איציק חליפי ובשער צביקה גרוס.

הקפריסאים אינם נראים נבחרת מאיימת במיוחד, אך המראה מטעה ולאורך כל המחצית הראשונה הנבחרת לא הצליחה לפתוח פער של יותר משני שערים שצמח לשלושה ממש עם סיום המחצית הראשונה.

במחצית השנייה הסיפור כבר היה שונה לגמרי, האורחים נראו עייפים יותר הרבו לאבד כדורים בהתקפה, 7 איבודים ספרנו, שהפכו למתפרצות קלות מהצד הישראלי. בדקה ה-16 של המחצית השנייה עמד ההפרש על שמונה שערים לישראל 17:25 ועד לסיום הוא צמח בשער נוסף, 23:32.

מבחינת הופמן מטרת המשחקים מול קפריסין היתה להריץ מספר הרכבים ולבחון בזמן אמת את היכולת של מספר שחקנים. בכל מה שנוגע לשוערים הופמן יכול להיות רגוע. גרוס ומחליפו גיל יעקב עשו עבודה טובה מאד בשער ונראה שהם בכושר טוב.

חן פומרנץ נראה נהדר בעמדת המקשר השמאלי, השהות בגרמניה עושה לשחקן הזה רק טוב והוא מציג כדוריד נהדר הן בהגנה והן בהתקפה, הערב הוא כבש 10 שערים. אחד מכאבי הראש של הופמן הוא למצוא מחליף בעמדת הקיצוני הימני ליואב נאמן הפצוע. דן נתן ודניאל פרידמן חלקו את העמדה ועשו עבודה טובה. הופמן גם הרבה לשתף הערב את תום מטלון, שחזר לאחר שנת הסגר ונראה טוב מאוד.

בשבת תשחק הנבחרת שוב מול קפריסין (18:30 הדר יוסף). ביום חמישי היא תמריא ללוכסמבורג שם היא תשתתף בסוף השבוע הבא בטורניר מוקדמות אליפות אירופה מול נבחרות טורקיה, בלגיה ולוקסמבורג.

כבשו לישראל: פורמנץ 10 שערים, עופר לוזון 4, תום מטלון, איציק חליפי ודניאל פרידמן 3 כ"א, גל אברהם 2, אמיר לנגליב, ג'ו מתתיה, חן בירנבאום, עומר דבדה, עידו לביא, דן נתן, וסטרידום ורנר 1 כ"א.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק