8 המלצות WINNER לשבת

שלל משחקי ידידות בהן משתתפות הנבחרות הטובות בעולם ומשחקים מהליגה הספרדית השנייה במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

שבת 05 יוני 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 
 
משחק מספר 33: דרום אפריקה – דנמרק: אומנם נבחרת דרום אפריקה לא יכולה להתחרות בנבחרות נוספות ביבשת כגון, ניגריה, קמרון וחוף השנהב. אך יש לה את יתרון הביתיות ובכל משחק שהנבחרת הלאומית תשחק ילוו אותה אלפי צופים מקומיים שידחפו אותה בכל הכח. הנבחרת המקומית תפגוש את דנמרק במשחק הידידות האחרון לפני משחק הפתיחה שלהם במונדיאל מול הולנד. לדרום אפריקאים אין יותר מדי כוכבים נוצצים בסגל אך כבר בטורניר הקונפדרציות האחרון ראינו מספיק כוכבים פוטנציאלים כגון, מוקואנה מפומפי, דיקגאקוי מפולהאם, ופינאר מאברטון, הנבחרת המקומית בהחלט יכולה להפתיע. בשלושת משחקי האימון האחרונים השיגו הדרום אפריקנים תוצאות לא רעות בכלל כשמשחק הראשון סיימו בתיקו 1:1 עם בולגריה, ולאחר מכן ניצחו את קולומביה וגואטמלה. הדנים עלו מהמקום הראשון מבית המוות של המוקדמות שכלל את הונגריה, פורטוגל ושוודיה. בשלושת משחקי האימון האחרונים שערכו הסקנדינבים הם לא הרשימו במיוחד ומלבד הניצחון 0:2 על סנגל הם הפסידו לאוסטריה ולאוסטרליה. הנבחרת המקומית תנצל את יתרון הביתיות ותנצח את משחק האימון. ההימור: 1(יחס 2.30)
 

משחק מספר 36: ארצות הברית – אוסטרליה: שתי הנבחרות הגיעו לדרום אפריקה והן נפגשות ביוהנסבורג למשחק האימון האחרון לפני הדבר האמיתי. האמריקאים שלאט לאט הופכים להיות מעצמת כדורגל עלו די בקלות מהבית של מרכז אמריקה. אך במשחקי האימון שהגיעו אחרי העלייה, הם רחוקים מלהרשים. מתוך חמשת משחקי האימון האחרונים הם הפסידו להונדורס, הולנד וצ'כיה וניצחו את טורקיה ואל סלבדור. גם האוסטרלים שבמונדיאלים הקודמים היו תלויים במשחק הפלייאוף מול הנציגה החמישית של דרום אמריקה, עלו די בקלות מהבית האסייתי ומלבד הפסד אחד לסין ותיקו מול יפן וקאטר הם ניצחו בכל משחקי המוקדמות. נבחרתו של פים ורדיק שיחקה לאחרונה שני משחקי אימון מול ניו זילנד ומול דנמרק ובשניהם ניצחה בהפרש של שער אחד. שתי הנבחרות די שוות ברמתן והמשחק יסתיים לא הכרעה. ההימור: X (ההימור: 2.75)


משחק מספר 40: גאנה – לטביה: משחק אימון  זה יהווה חזרה גנרלית אחרונה של הגנאים לפני הדבר האמיתי, ולמען האמת יש להם עוד הרבה מה לעבוד. גאנה תעלה ללא ג'ון מנש, מסנדרלנד, ריצ'ארד קינגסון מוייגאן מונטארי מאינטר ומעל כולם יחסר המנהיג הבלתי מעורער של הנבחרת מייקל אסיין מצ'לסי. הגנאים עלו למונדיאל מהבית האפריקאי ובו השיגו בשניים עשר משחקים שמונה ניצחונות, שלושה הפסדים, ותיקו מול מאלי. לטביה כבר מזמן לא משמשת כשק חבטות, וזאת ראינו בקמפיין המוקדמות האחרון. בעשרת משחקי הקמפיין ניצחו הלטבים בחמישה כולל ניצחון על ישראל ברמת גן, שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים בלבד. למרות ההרכב החסר של הגנאים ומגמת השיפור העצומה בנבחרת הלטבית האפריקאים הם אלו שינצחו במשחק הידידות. ההימור: 1 (יחס 1.50)   


משחק מספר 44: סלובקיה – קוסטה ריקה(1+) : הסלובקים מארחים בברטיסלאבה  את הנבחרת המוכשרת ממרכז אמריקה. סלובקיה אחת הנבחרת המפתיעות באליפות העולם, עלתה בצורה מרשימה מהמוקדמות עם שבעה ניצחונות שני הפסדים ותיקו בעשרת המשחקים, תוך כדי שהם עוברים נבחרות כמו סלובניה וצ'כיה בדרך לראשות הבית. קוסטה ריקה שנחשבת בשנים האחרונות לשלישית בטיבה במרכז אמריקה, אחרי ארה"ב ומקסיקו הפסידה במפתיע את מקומה במונדיאל לנבחרת הונדורס הקטנה. מאז ההדחה הלא צפויה שיחקו הקוסטריקנים שלושה משחקי אימון ובהם הציגו יכולת לא רעה בכלל. במשחק הראשון הפסידו לארגנטינה 3:2. בשני הפסידו לצרפת 2:1 ובאחרון ניצחו את נבחרת שוויץ. הסלובקים יסיימו את משחק ההכנה האחרון שלהם בניצחון מינמלי של שער הפרש. ההימור: X (יחס 3.05 )   


משחק 48: ויאריאל ב – הואסקה: סיום העונה בליגה הספרדית השנייה קרב ובא, ושתי הקבוצות נפגשות לקרב קצוות מרתק. המקומיים במקום השביעי רחוקים רק 4 נקודות מריאל בטיס במקום השלישי, וניצחון ביתי בהחלט יקרב אותם משמעותית למאבקי העלייה. בשמונת משחקי הבית האחרונים הפסידו הצהובים רק פעם אחת, ניצחו בארבעה וסיימו עוד שלוש פעמים בתיקו. הואסקה במקום השמונה עשר ממוקמת מעל הקו האדום רק בזכות הפרש שערים עדיף משל סלמנקה במקום התשעה עשר. לצערם של האורחים הם נמצאים בתקופה איומה שכוללת ניצחון אחד בלבד בשבעה משחקים, שמתווסף לחמישה הפסדים ותיקו מול אלבסטה. המקומיים ינצלו את התקופה החלשה של הואסקה וישאירו את הנקודות בביתם. ההימור: 1 (יחס 1.90)


משחק מספר 50: סלטה ויגו – נסטיק: שתי הקבוצות רחוקות רק נקודה, אחת מהשנייה אך ארבע מקומות מבדילים בין סלטה במקום העשירי לנסטיק במקום הארבעה עשר. למרות ששתי הקבוצות יותר קרובות למרכז הטבלה מאשר לתחתית הפסד במשחק זה יכול להעמיד אותן בפני סכנה מוחשית, שנותרו רק שני מחזורים לסיום. המקומיים שרחוקים 4 נקודות מהקו האדום ניצחו בשלושת משחקי הבית האחרונים ובשמונת משחקי הבית האחרונים הפסידו רק פעם אחת. נסטיק שרחוקה רק 3 נקודות מהקו האדום השיגה נקודה אחת בלבד בחמשת המחזורים האחרונים כשבשלושת המשחקים האחרונים היא הפסידה בכולם. למרות התקופה האיומה האורחים לא יכולים להרשות לעצמם הפסד נוסף שיוריד אותם מתחת לקו האדום והם יחזרו לביתם עם נקודת תחתית חשובה. ההימור: X ( יחס 2.70 )   


משחק מספר 57: סרביה – קמרון (1+) : שתי הנבחרות ששונות אחת מהשנייה לחלוטין נפגשות למשחק אימון אחרון לפני משחק הפתיחה שלהן במונדיאל. הסרבים עלו בצורה מדהימה משלב המוקדמות עם שבעה ניצחונות, שני הפסדים ותיקו בעשרה משחקים. תוך כדי שהם מקדימים את נבחרות רומניה, צרפת ואוסטריה. את חמשת משחקי האימון האחרונים פתחו הסרבים בצורה מצויינת עם  שלושה ניצחונות רצופים מול קוריאה, אלג'יריה ויפן, אך בשני המשחקים האחרונים הפסידו במפתיע לניו זילנד וסיימו בתיקו מול פולין. קמרון שכרגיל עלתה מהבית האפריקאי עם הפסד אחד בלבד לטוגו מתוך שניים עשר משחקים. בשלושת משחקי האימון האחרונים הציגו האפריקאים יכולת די בינונית עם שתי תוצאות תיקו מול סלובקיה וגרוזיה, והפסד לפורטוגל. למרות שעל הנייר הסרבים מגיעים בכושר יותר טוב, קמרון נבחרת הרבה יותר טובה והיא לא תפסיד במשחק האימון. ההימור: 2 (יחס 1.70)  


משחק מספר 58: שוויץ – איטליה: שתי הנבחרות מגיעות לג'ניבה למשחק ההכנה האחרון שלהן כשהן לא בשיא כושרן. השוויצרים שעלו מהבית הישראלי התחילו את קמפיין המוקדמות בצורה איומה עם נקודה אחת בלבד בשני המשחקים הראשונים מול ישראל ולוקסמבורג אך לאחר שני מחזורים אלו, הם סיימו את שמונת המשחקים שנותרו עם שישה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. בשלושת משחקי האימון מאז ההעפלה, השוויצרים הפסידו לנורבגיה, אורגוואי וקוסטה ריקה. האיטלקים לא התקשו יותר מדי במשחקי המוקדמות ועשרת משחקי הקמפיין הם השיגו שבעה ניצחונות ושלושה תוצאות תיקו. מאז אותה העפלה צפויה שיחקו האיטלקים ארבעה משחקי אימון שבשניים סיימו בתיקו מול הולנד וקמרון, ניצחו את נבחרת שבדיה ובמשחקם האחרון שלשום הפסידו לנבחרת מקסיקו המפתיעה. למרות שעל הנייר "הנראזורי" פייבוריטים המשחק בז'נבה יסתיים בחלוקת נקודות. ההימור: X (יחס 2.90)    

צילום: GETTYIMGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק