פירלו בספק למונדיאל - אובי מיקל בחוץ

אנדראה פירלו, קשרה האחורי של נבחרת איטליה נפצע באימון ויצא לכמה ימי מנוחה במילאנו. קשר צ'לסי ונבחרת ניגריה, גון אובי מיקל שוחרר בשל הפציעה בבירכו. מיקל הוא שחקנה הרביעי של צ'לסי שייעדר בשל פציעה מהמונדיאל

שבת 05 יוני 2010
אסף בילגורי

מעריצי הכדורגל האיטלקי נדהמו אמש כששמעו על כך שאנדראה פירלו, קשרה האחורי המצוין של מילאן, נפצע באימון נבחרת איטליה ועזב את מחנה האימונים של האזורי  בטורינו לטובת מספר ימי מנוחה במילאנו, כשקיים חשש גדול מאוד כי הקשר יחמיץ את משחקי גביע העולם.

אנדראה פירלו סובל ממתיחה חזקה במיוחד באזור השריר וכבר ביום שישי הוחלט שבכל מקרה הוא לא ייטול חלק במשחק הידידות הערב (שבת) מול נבחרת שוויץ. הצוות הרפואי של הנבחרת האיטלקית שלח את הקשר לטיפולים במליאנו ובהודעת הנבחרת נמסר כי הקשר יעבור מדי יום בדיקה רפואית, עד ליום שלישי- אז יצטרך מרצ'רלו ליפי להחליט האם לזמן קשר חדש במקומו.

הערכה בנבחרת היא כי קיים סיכוי קלוש מאוד שאנדראה פירלו יוכל להשתתף במשחק הפתיחה ב-14 ביוני מול פרגוואי, אך ייתכן כי הקשר יוכל לקחת חלק בהמשך המשחקים.

פירלו נחשב בעיני רבים כשחקן הטוב ביותר בנבחרתו של מרצ'לו ליפי והיעדרוותו תהווה מכה קשה מאוד לאלופת העולם, שגם כך רחוקה מלהרשים עד כה במשחקי ההכנה.

שחקן נוסף שייעדר בוודאות מהמונדיאל הוא ג'ון אובי מיקל. קשרה האחורי של צ'לסי ונבחרת ניגריה, ביקש לא לשחק עם נבחרתו במונדיאל בשל הניתוח שעבר בבירכו והחשש להחמיר את הפציעה.

מיקל, הוא השחקן הרביעי של צ'לסי שיחמיץ את המונדיאל, אחרי הפציעות של מיכאל באלאק מגרמניה, מייקל אסיין מגאנה ודידייה דרוגבה מחוף השנהב. 

מיקל, נחשב לאחד משחקני המפתח של הניגרים והעדרותו בהחלט גורמת לכאב ראש לא פשוט ללארס לארבק, מאמן הנבחרת, שצפוי לזמן אחד משבעת השחקנים המנופים במקומו של מיקל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק