סימונה פפה מצטרף ליובנטוס

הקשר אודינזה ונבחרת איטליה מצטרף לגברת הזקנה, אחרי שהמועדונים סיכמו על מעברו תמורת 10 מיליון יורו. פפה הנרגש אמר: "אני מחכה כבר לחתום על החוזה. זהו יום חשוב עבורי"

שבת 05 יוני 2010
מערכת TELESPORT
סימונה פפה, אחד השמות החמים בליגה האיטלקית העונה, מצטרף לגברת הזקנה. קשרה של אודינזה ונבחרת איטליה אישר היום כי המועדונים סיכמו את התנאים להעברתו וכעת נותרה רק החתימה הרשמית שלו על החוזה מול יובנטוס.

על-פי ההסכם בין המועדונים, סכום העברתו של פפה ליובנטוס מוערך בכעשרה מיליון יורו שיתחלקו לתשלומים בתקופה של ארבע שנים. כעת נמצא הקשר המחונן עם נבחרת איטליה לקראת הנסיעה לדרום אפריקה.

עוד לפני הטיסה למונדיאל הספיק להגיד היום פפה: "זהו יום חשוב עבורי. סיכמנו הכל, כעת עליי לדבר עם יובנטוס. אני כבר מחכה לחתום על החוזה. זאת ההזדמנות הגדולה בחיי". 

אחת הסיבות להצטרפותו דווקא ליובנטוס היא מאמנה החדשה של הקבוצה מטורינו, לואיג'י דל-נרי. הקשר הוסיף על מאמנו החדש-ישן, אותו אימן בפאלרמו: "דל-נרי מאמן מצויין. שהוא אימן אותי בעבר שיחקתי כחלוץ. זאת הזדמנות גדולה עבורי".

סימונה פפה, אחד השחקנים המצטיינים העונה בסרייה א האיטלקית, יחגוג בחודש אוגוסט הקרוב 27. בעברו שיחק הקשר בפאלרמו ובקליארי. במדי נבחרת איטליה הוא רשם 13 הופעות, ללא שער עד כה.  

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק