7 המלצות WINNER ליום ראשון

משחקי הליגה הספרדית השנייה ומספר רב של משחקים מדרום אמריקה במסגרת המלצות ה-WINNER שלנו ליום ראשון

יום ראשון 06 יוני 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 
 
 משחק מספר 4: ראיו וייקאנו – קורדובה: שתי הקבוצות נכנסו בתקופה האחרונה לשאננות לא מובנת, והקבוצה שתפסיד במשחק זה תצטרף באופן רשמי למאבקי התחתית בשני המחזורים שיישארו לאחר מחזור זה. ראיו המקומית שהשיגה רק 2 נקודות בשלושת המחזורים האחרונים, גם לא מציגה יכולת יציבה במשחקי הבית ובששת משחקי הבית האחרונים הפסידה שלוש פעמים, סיימה עוד פעם אחת בתיקו וניצחה פעמיים. קורדובה במקום השניים עשר אומנם עוקפת את וייקאנו בארבעה מקומות, אך גם היא רחוקה רק 3 נקודות מהקו האדום. בחמשת המחזורים האחרונים השיגו האורחים מקורדובה רק נקודה אחת, ואם נוסיף לכך את העובדה שבשמונת משחקי החוץ הם ניצחו רק פעם אחת, והפסידו בעוד ששה, בהחלט נגיע למסקנה שלמרות התקופה הבינונית מינוס של ראיו, היא תשמור את הנקודות החשובות בביתה. ההימור: 1 (יחס 1.50)


משחק מספר 35: ריאל אוניון – לבאנטה: משחק קצוות מרתק בין אוניון במקום השני מסוף הטבלה, ללבאנטה שממוקמת במקום השני בטבלה, וניצחון יעלה אותה מעל סוסיאדד שנמצאת כרגע במקום הראשון. אוניון לאחרונה חזרה לחיים ובששת המחזורים האחרונים היא ניצחה ארבע פעמים, סיימה בתיקו פעם אחת, והפסידה רק פעם אחת. האורחים בעונה מדהימה וניצחון יבטיח כמעט באופן סופי את עלייתם לליגה הבכירה. בחמשת המחזורים האחרונים השיגה לבאנטה ארבעה ניצחונות ותיקו, וגם במשחקי החוץ היא מציגה יכולת לא רעה בכלל הכוללת ארבעה ניצחונות והפסד בחמשת משחקי החוץ האחרונים. למרות ההתאוששות המדהימה של אוניון בתקופה האחרונה, לבאנטה תנצח בקרב הקצוות ותוריד אותה באופן כמעט סופי לליגה השלישית. ההימור: 1 (יחס 1.95)


משחק מספר 53: קרטחנה – הרקולס: קרב צמרת מרתק ביו שתי קבוצות שצמודות אחת לשנייה בטבלה והפסד לכל אחת מהן יכול לסיים באופן  סופי את חלום העלייה. קרטחנה המקומית, ממוקמת במקום החמישי רק 3 נקודות מתחת לריאל בטיס במקום השלישי ממנו עולים ליגה. המקומיים חזרו לנצח במחזור האחרון, אחרי שני הפסדים רצופים וללא ספק שניצחון זה הגיע בדיוק בזמן. הרקולס במקום הרביעי עוברת את קרטחנה רק בהפרש שערים, אך היא נמצאת בתקופה הרבה יותר טובה מהקבוצה המקומית. בשבעת המחזורים האחרונים הפסידה הרקולס רק פעם אחת, לקבוצה החמה של הליגה לבאנטה. הבעיה מבחינתם של האורחים היא יכולת החוץ הלא כל כך משכנעת. בשמונת משחקי החוץ האחרונים לא הם לא ניצחו אפילו פעם אחת כשבחמישה מהם הם מסיימים בתיקו ועוד שלוש פעמים מפסידים. משחק הצמרת המרתק יסתיים בחלוקת נקודות שלא תועיל יותר מדי לאף אחת מהקבוצות. ההימור: X (יחס 2.55)   


משחק מספר 45: אתלתיקו מיניירו – סארה : משחק קצוות שהיחס בו מיטיב דווקא עם קבוצת הצמרת המפתיעה סארה. אתלתיקו מיניירו בפתיחה עונה איומה ובששת המחזורים עד כה היא השיגה רק 6 נקודות. בחמשת המחזורים האחרונים הפסידו המקומיים ארבע פעמים, ולמרות שזאת רק פתיחת העונה המצב שם נראה לא טוב בכלל. סארה עד כה היא ללא ספק הפתעת העונה, ובששת המחזורים הראשונים  היא לא הפסידה אפילו פעם אחת, כשבמאזנה ארבעה ניצחונות, ושתי תוצאות תיקו. למרות הפתיחה הנפלאה סארה עדיין לא ניצחה העונה במשחק חוץ, ובשני המשחקים שנערכו מחוץ לביתה היא סיימו בתיקו מול סנטוס ןמןל גואיש. מול מיניירו החלשה היא תשיג את ניצחון החוץ הראשון שלה. ההימור: 2 (יחס 4.00)


משחק מספר 47: בוטאפוגו – קורינתיאס: משחק נוסף עם יחס מאוד משתלם דווקא על קבוצת הצמרת. בוטאפוגו המקומית דווקא פתחה מצוין את העונה עם 7 נקודות בשלושת מחזורי הפתיחה, אך בשלושת המחזורים האחרונים חלה דעיכה ביכולתה והיא השיגה נקודה אחת בלבד מול ואסקו מהמקום הלפני אחרון. קורינתיאס שמגיעה למשחק מהמקום הראשון בליגה היא ללא ספק הקבוצה הטובה בברזיל העונה, ובסגלה תוכלו גם למצוא שני שחקנים די מוכרים העונים לשמות רוברטו קרלוס ורונאלדו. בששת מחזורי הפתיחה השיגו האורחים חמישה ניצחונות ותיקו אחד בלבד. האורחים ימשיכו ביכולת המצוינת ויחזרו לסאו פאולו עם מלוא הנקודות. ההימור: 2 (יחס 2.45)  


משחק מספר 50: סאו פאולו – גרמיו (1+): שתי הקבוצות צמודות זאת לזאת במקומות 10 ו 11 אך שתיהן  נמצאות במומנטום שונה לגמרי. סאו פאולו המקומית פתחה מצוין בכל החזיתות כולל בליברטדורס שם היא ניצחה את קרוזיירו בשני המשחקים ועלתה לחצי הגמר מול אינטרנאסיונל. בליגה המקומית אומנם היא הציגה יכולת פחות משכנעת בשני מחזורי הפתיחה עם נקודה אחת בלבד, אך לאחר מכן הגיעו שני ניצחונות רצופים על נאסיונל ופלמיירס שהציבו אותם במקום הטבעי בצמרת. לאחר שהיה נראה כי סאו פאולו תמשיך ביכולת זאת, הגיעו שני המחזורים האחרונים בהם שוב השיגה רק נקודה אחת. גרמיו שפתחה בצורה נוראית את העונה עם נקודה אחת בלבד בשלושת מחזורי הפתיחה, חזרה לעצמה בשלושת המחזורים האחרונים והשיגה שני ניצחונות ותיקו. גם הפעם האורחים לא יפסידו וגרמיו תסיים משחק רביעי ברציפות ללא הפסד. ההימור: 2 (יחס 2.00)  


משחק מספר 57: אינטרנאסיונל – פלמייראס: משחק בין שתי קבוצות מובילות בברזיל שפתחו את העונה בצורה בינונית ומטה. המקומיים חוללו את הסנסציה הגדולה בדרום אמריקה השנה, שהדיחו את אלופת הליברטדורס אסטודיינטס בשלב רבע הגמר של אותו מפעל. אך כנראה שמאמץ זה השפיע גם בליגה המקומית, מפני שבארבעת המחזורים האחרונים  הם הפסידו בשלושה משחקים. גם במשחקי הבית המקומיים לא הצליחו להתעלות יותר מדי ורק במשחק הבית האחרון הם הצליחו לנצח אחרי שני הפסדי בית רצופים. פלמייראס אומנם עוברת את נאסיונל ב 2 נקודות אך גם פתיחת העונה שלה רחוקה מלהרשים מישהו. למרות שבשלושת המחזורים הראשונים השיגה פלמייראס 7 נקודות שהציבו אותה בצמרת ,בשלושת המחזורים האחרונים היא השיגה רק נקודה אחת מול גרמיו פרודנטה. שתי הקבוצות שרמת הציפיות מהן הרבה יותר גבוהה יפרדו בחלוקת נקודות. ההימור: X (יחס 3.00)  

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק