גאסול זועם: התקשורת פתאטית

פאו גאסול, הסנטר הספרדי הנפלא של הלייקרס, זועם על התקשורת שלטענתו סילפה את דבריו נגד קווין גארנט: "הצורה שבה התקשורת סילפה את דבריי היתה פטאתית. כנראה שאסור לי לדבר יותר מידי"

יום ראשון 06 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 הלילה (03:00) ייערך המשחק השני בסידרת גמר ה-N.B.A כאשר הלייקרס תנסה להגדיל את היתרון שלה בסידרה ל-0:2. מי שכיכב במשחק הקודם היה פאו גאסול, שצוטט בכלי התקשורת כשהוא כביכול מבקר את עמיתו מבוסטון קווין גארנט וטוען שגארנט איבד מהכוח שלו.

גאסול, התראיין הבוקר שוב לתקשורת בארה"ב ונשמע כועס במיוחד על האופן שבו "עיוותה" לטענתו התקשורת את דבריו וחיממה את האווירה. 

גאסול הזועם אמר: "לפעמים אני מאריך יותר מידי בדברים שלי. הצורה שבה התקשורת עיוותה את הדברים שלי על גארנט היתה פטאתית. אני יותר לא מתכוון להגיב בנושא הזה כי זה לא שווה את זה".

פיל ג'קסון, מאמנה של הלייקרס ניסה לרכך את דבריו של גאסול כשאמר: "גארנט עדיין שחקן נפלא, הוא עדיין קולע באחוזים מצויינים, מרווח את המשחק נהדר וגם שומר טוב, כך שאסור לנו לזלזל בו".

אולם, למרות הדברים האלה של ג'קסון, גארנט יעלה הלילה מפוקס מתמיד כדי להשכיח את המשחק הראשון בו גאסול עשה לו בית ספר והוליך את האלופה לניצחון קליל מהצפוי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק