אלוף החימר: נדאל זכה ברולאן גארוס

טניס: לאחר שהודח בשנה שעברה ע"י סודרלינג בצרפת, חזר נדאל עם רעב וגבר 4:6, 2:6, 4:6 על השוודי בשנית וזכה בפעם החמישית ברולאן גארוס. נדאל: "אני תמיד שמח לזכות כאן בתואר"

יום ראשון 06 יוני 2010
מערכת TELESPORT
בדיוק שנה בלבד עברה מאז שרפאל נדאל הודח בשלב שמינית הגמר מול רובין סודרלינג השוודי, במשטח החימר בו הספרדי נחשב לטוב בעולם החזיר את הגאווה והכבוד האבוד וניצח 4:6, 2:6, 4:6 על השוודי והחזיר את התואר לידו. 

האלוף הטרי, רפאל נדאל שחזר להניף את הגביע אמר: "אני מודה לכל הקהל כאן שעודד אותי ותמך בי. זה נהדר לזכות כאן בטורניר, אני תמיד שמח לחזור לכאן ואשמח גם בעתיד".

רובין סודרלינג השוודי אמר לאחר המשחק: "אני אתחיל עם לברך את האלוף כאן, אם תמשיך לשחק כך אתה תזכה כאן שוב ושוב. זה נהדר להיות כאן, היה לי ממש עונג להתארח כאן.

המערכה הראשונה אותתה על גודל המעמד ועל איכות שני הטניסאים, כאשר נדאל הצליח לשבור את סודרלינג ולנצח 4:6 ללא בעיות מיוחדות. 

במערכה השנייה סודרלינג הראה יותר עייפות, כאשר נדאל הצליח לנצל את נקודות התורפה של יריבו והצליח לשבור את השוודי כבר מהפתיחה ולנצח 2:6 דיי בקלילות. 

במערכה השלישית והמכרעת הצליח רפאל נדאל להמשיך את היכולת הטובה, למרות ניסיון של סודרלינג לצמצם ל-3:4, אבל נדאל לקח את המשחקון החמישי עבורו (3:5). סודרלינג ניסה עוד לצמק ל-4:5, אבל המשחקון המכריע היה רק של נדאל - 4:6 שזכה ברולאן גארוס. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק