האם סקרמנטו תעצור את האלופה?

סקרמנטו של כספי, יכולה לרשום את פתיחת העונה הטובה ביותר שלה מאז 2002 אם תנצח הלילה. הבעיה היא שהיריבה שלה היא ל.א לייקרס האלופז, שפתחה את העונה עם 4 ניצחונות רצופים. המלצת WINNER מיוחדת

יום רביעי 03 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 סקרמנטו של עומרי כספי, הצליחה לנצח שלושהȠמתוך ארבעת המשחקים שקיימה בפתיחת העונה. מה שמשותף לכל ניצחונותיה של סקרמנטו העונה זה שבכולם, הקינגס חזרו מפיגור גדול לניצחון בזכות המון אופי ויכולת טובה של כספי וטייריק אוואנס בדקות ההכרעה. הקינגס, יודעת שהלילה אם היא רוצה לנצח אסור לה להיקלע לפיגור מול קבוצה כמו הלייקרס, שלא נזקקה לזמן התאקלמות ופתחה את העונה בצורה מושלמת עם ארבעה ניצחונות עד כה.

הקינגס, יכולה להשוות הלילה את פתיחת העונה הטובה ביותר שלה מאז עונת 2001/02 אבל יש לה עסק עם האלופה, שנראית מצויין. הלייקרס מגיעה לדרבי הזה מול שכנתהȬ אחרי משחק שיא וניצחון 104:124 על ממפיס, כאשר היא מוליכה את הליגה עם ממוצע של לא פחות מ-114.3 נקודות למשחק. הלייקרס נהנית מיכולת מצויינת של שני הסופרסטארים שלה, קובי בראיינט ופאו גאסול, שעושים בינתיים מה שהם רוצים בליגה הזו.

סקרמנטו לא יכולה Ӝהתעודד ממאזן המפגשים שלה עם הלייקרס, לה היא הפסידה בשלושת המשחקים האחרונים שלה בארקו ארינה מול האלופה ובכלל היא נוצחה בשבעה מתוך שמונת המפגשים האחרונים שלה עם האחות הגדולה. כדי להפתיע את הלייקרס, סקרמנטו תהיה חייבת לנסות להגביל את פאו גאסול הנפלא, אולי בעזרת שירותיו של סמואל דאלמברט, הסנטר שהגיע בקיץ מפילדלפיה ונחשב לשומר מצויין.

אנחנו מעריכים שסקרמנטו תצליח להישאר צמודה ללייקרס עד הדקות האחרונות, אולם העומק, הניסיון והאיכות הבלתי נגמרת של הלייקרס בדקות ההכרעה, יובילו אותה לניצחון של מעל 5 הפרө. ההמלצה שלנו: סקרמנטו (5+) ל.א לייקרס. ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק