הנטייה לפטר את פיני

בתום פגישה שנערכה למעלה משעתיים, הוחלט בצוות הניהולי של מכבי ת"א לדחות את המסקנות ליום שני. בכיר במכבי תל אביב אמר: "יהיה קשה מאוד להמשיך איתו"

יום שני 07 יוני 2010
שלמה חסיד
נדחה להיום. בפגישה שבה נכחו הצוות הניהולי, שמעון מזרחי יו"ר מכבי תל אביב, דייויד פדרמן, רקנאטי, הוחלט לדחות את ההחלטה לגבי המשך עתידו של המאמן הנוכחי של הקבוצה, פיני גרשון בהיכל נוקיה. הנטייה של מרבית חברי ההנהלה היא לפטר את גרשון

יו"ר מכבי תל אביב, שמעון מזרחי אמר מיד לאחר תום הפגישה אמש: "החלטנו לדחות את מסקנות הפגישה ליום שני. רק אז תדעו מה קורה עם פיני גרשון. גם התקשורת וגם אוהדי הקבוצה". 

אולם בכיר במכבי תל אביב אמר ל-TELESPORT: "יהיה קשה להמשיך איתו. יש לנו התלבטות קשה יותר משבוע, אבל הנטייה היא לפטר את גרשון ועד יום השני תתקבל ההחלטה הסופית בהחלט".

פיני גרשון עזב את הפגישה לאחר חצי שעה

לאחר אובדן האליפות לגליל גלבוע, במכבי תל אביב החליטו לגבש מפגש בין פיני גרשון, מאמן מכבי תל אביב לשמעון מזרחי יו"ר הקבוצה ודייויד פדרמן ואף משפחת רקנאטי.

גרשון לא נשאר והחליט לצאת מהפגישה אולם הפגישה בין הצוות הניהולי של הקבוצה נשארה והמשיכה לדון בעתידו. גרשון שומר על שתיקה לפחות עם התקשורת מאז אובדן האליפות. 

מכבי תל אביב כזכור זכתה העונה רק בגביע המדינה לאחר שהודחה בשלב ההצלבה בפלייאוף במסגרת היורוליג מול פרטיזן בלגרד והפסידה לפני פחות משבועיים נגד הפועל גליל/גלבוע בגמר הפיינל פור בהיכל נוקיה.

אם וכאשר גרשון יסיים את עתידו במכבי תל אביב, עשוי דייויד בלאט, מאמנה של אריס סלוניקי לקחת את השרביט בהיכל נוקיה או אפילו שרון דרוקר צפוי להפוך למאמן ראשי.

תמונה: באדיבות maccabifans

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק