מפגש האלופים

יוזמה מבורכת של משרד הספורט בניהולה של שרת הספורט, לימור לבנת מפגש של הקבוצות האלופות בענפים השונים. הפועל ת"א, האלופה בכדורגל נעדרה מהאירוע. אבי לוזון: "זו יוזמה מבורכת". עודד קטש: "שיהיו עוד ימים כאלו"

יום ראשון 06 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 ערב של אלופים. במשרד התרבות והספורט אירגנו ערב לאלופות בלבד, כאשר הקבוצות האלופות בישראל במספר הענפים השונים התכבדו להתארח בכפר המכביה. 

בנוסף נכחו באירוע יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, השרה לימור לבנת, אבנר קופל, יו"ר מנהלת הליגה בכדורסל ואח"מים נוספים. רק מי שלא נכח באירוע הנוצץ, היו אנשי הפועל תל אביב בכדורגל, הדאבליסטית שנעדרו. 

אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל אמר: "אני מתנצל שאף אחד מהפועל ת"א לא כאן, אבל זה ערב מבורך ויוזמה מבורכת. אני יודע שלימור לבנת, השרה עובדת קשה כדי להגדיל את תקציב הספורט". 


אלישי כדיר ואלין עם צלחת האליפות

השרה לימור לבנת גם כן התראיינה ואמרה: "הייתה שנה מעניינת ומרתקת. היו הפתעות, אנחנו רוצים להמשיך את הדירוג שלנו בצמרת. יש לנו ספורטאים טובים מאוד". 

גם עודד קטש, האלוף הטרי בכדורסל כמאמן גליל גלבוע נכח באירוע ואמר בקור רוח: "השבוע וחצי האחרונים היו בשבילי ארוכים כמו חודשים. האליפות הזאת נותנת הרבה תקוות לקבוצות אחרות בליגה. יש כאן משהו מיוחד, נקווה שנמשיך במסורת".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק