7 המלצות WINNER לשני

משחקי הליגות מפינלנד, איסלנד ונורבגיה במסגרות המלצות ה-WINNER שלנו ליום שני

יום שני 07 יוני 2010

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 


משחק מספר 75: מיפה 47 - קופס:

מיפה במקום העשירי בטבלה אחרי שבעה מחזורים כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. היא תתמודד היום מול קופס שנראית לא רע כרגע והיא במקום השלישי עם 13 נק' בשבעה מחזורים עם ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. בעונה שעברה נפגשו הקבוצות ארבע פעמים. בגביע הליגה ניצחה מיפה 3-1, בליגה ניצחה מיפה 2-0 ובשני משחקים נוספים, אחד בגביע המדינה בחוץ 3-1 והשני במסגרת הליגה 2-1, שניהם בחוץ. בעונה שעברה קופס לא היתה רחוקה מהקו האדום, מיפה היתה במרכז הטבלה. בסך הכל מיפה קבוצה טובה יותר מקופס, היא גם נראית לא רע במחזורים האחרונים ולמרות שקופס בכושר מצויין, אני מהמר על ניצחון ביתי של מיפה. ההימור: 1 (יחס 1.65)

משחק מספר 81: וי.פי.אס - האקה:

וי.פי.אס מדורגת במקום ה-11 בטבלה עם ניצחון אחד בחמשת המחזורים האחרונים ועם מאזן של 2-2-3 מפתיחת העונה. היא תארח את האקה שבמקום החמישי בטבלה כשאחרי פתיחה טוב, מפסידה האקה פעמיים בשלושת המחזורים האחרונים וכרגע היא עם מאזן של שלושה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה במשחק החוץ שלה בתוצאה זהה של 1-0. במסגרת גביע הליגה לפני פתיחת העונה, ניצחה האקה בבית 1-0. שתי הקבוצות סיימו את העונה שעברה במרכז הטבלה. כפי שזה נראה כרגעה, האקה קבוצה טובה יותר מוי.פי.אס, היא אמנם מגיעה למשחק היום בכושר מעט ירוד, אבל לדעתי היא תשחק טוב יותר מוי.פי.אס. למרות זאת, אני מסמן כאן X, אבל שווה לגבות ב-2. בסך הכל וי.פי.אס קבוצה סבירה וטובה בבית. ההימור: X (יחס 2.90)

משחק מספר 78: סטארט - ויקינג:

סטארט מדורגת במקום התשיעי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את ויקינג שמפסידה במחזור הליגה האחרון זאת אחרי שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. ויקינג כרגע מדורגת במקום השישי. בעונה שעברה ניצחה סטארט בויקינג בתוצאה 1-0. תיקו 1-1 נסתיים המשחק שהיה בסטארט. הולך להיות משקח מאוד צמוד לדעתי, מאוד מרתק, וההימור שלי כאן הוא X עם גיבוי ל-2. ההימור: X (יחס 2.80)

משחק מספר 84: האוקר - בריידבליק:

העולה החדשה האוקר במקום ה-11 בטבלה עם שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים כשהיא טרם ניצחה העונה. היא תארח היום את בריידבליק שכרגע במקום השלישי בטבלה. הקבוצה פתחה לא טוב עם הפסד אך השיגה שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו בארבעת המחזורים האחרונים. ניצחונה האחרון של האוקר על בריידבליק היה לפני שמונה שנים, מאז השיגה בריידבליק שלושה ניצחונות בשישה משחקים על האוקר. האורחת קבוצה טובה יותר לדעתי, ואני מהמר כאן על ניצחון חוץ שלה. בכל זאת, הייתי מגבה ב-X. ההימור: 2 (יחס 1.65)

משחק מספר 85: סטיארנן - קפלאביק:

סטיארנן פתחה את העונה עם ניצחון יפה אך בארבעת המחזורים האחרונים היא ספגה הפסד אחד, וסיימה בשלושה משחקים רצופים בתיקו. היום היא תארח את מוליכת הטבלה קפלאביק שמשיגה עד כה ארבעה ניצחונות ותיקו בחמשת המשחקים שלה. בעונה שעברה נפרדו הקבוצות פעמיים בתיקו, 1-1 בקפלאביק ותיקו מאופס בסטיארנן. הפעם האחרונה שסטיארנן ניצחה את קפלאביק זה היה בשנת 1996 ! בכל מקרה, קפלאביק קבוצה מצויינת ולהערכתי, בניגוד לעונה שעברה, קפלאביק תשיג פה ניצחון חוץ חשוב. ההימור: 2 (יחס 1.90)

משחק מספר 87: פאלקיר - אף.אייג':

פאלקיר פתחה את העונה עם שני ניצחונות יפים אך בשלושת המחזורים האחרונים היא סיימה במשחק אחד בתיקו והפסידה פעמיים. הקבוצה גם כבשה 11 שערים שזה הכי הרבה, אבל ספגה 11 שערים, שזה גם הכי הרבה. היום היא תארח את האלופה אף.אייג' שדיי צולעת מפתיחת העונה. היא השיגה עד כה שני ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים. אף.אייג' הזיעה בעונה שעברה מול פאלקיר כשהיא ניצחה אותה בבית 3-2 אחרי פיגור 2-1. בסיבוב השני נפרדו השתיים בתיקו 1-1. בעשרת המשחקים האחרונים, שיחקה אף.אייג' חמש פעמים בפאלקיר, וחזרה משם עם ארבעה ניצחונות. למרות פתיחה צולעת של אף.אייג' היא תצא היום למשחק מול הקבוצה עם ההגנה החלשה בליגה כרגע. פאלקיר קבוצה טובה מאוד, אבל לדעתי היום היא תיכשל מול אף.אייג'. הייתי מגבה בכל זאת ב-X. ההימור: 2 (יחס 2.05)

משחק מספר 89: קיי.אר - ואלור:

קיי.אר מדורגת במקום העשייר בטבלה כשבארבעה משחקים שלה עד כה, הפסידה במשחק אחד וסיימה שלוש פעמים בתיקו. היום היא תארח את ואלור שכרגע במקום הרביעי בטבלה. הקבוצה פתחה חלש מאוד עם שתי תוצאות תיקו והפסד, אך ניצחה יפה מאוד בשני המחזורים האחרונים. שלוש פעמים נפגשו השתיים בעונה שעברה. ואלור ניצחה בקיי.אר 4-3 בליגה, קיי.אר ניצחה בואלור 5-2. במסגרת הגביע ניצחה קיי.אר בואלור 3-1. שמונת המשחקים האחרונים בין השתיים הוכרעו, בשבעה משחקים ניצחה קבוצת החוץ. ואלור עשתה זאת ארבע פעמים, קיי.אר שלוש פעמים. הולך להיות משחק מרתק מאוד, בין שתיקבוצות שכובשות לא מעט שערים במשחקים בינהם. ההימור שלי, תוצאת תיקו לשם שינוי.  ההימור: X (יחס 2.95)

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק