הישראלית הטובה בכל הזמנים

שחר פאר העפילה הבוקר למקום ה-14 בעולם ובכך הפכה רשמית לישראלית הטובה בכל הזמנים. פאר המאושרת אמרה הבוקר: "שמחה שעמדתי במטרה. מקווה שההישגים ימשכו". רפאל נדאל חזר למקום הראשון

יום שני 07 יוני 2010
מערכת TELESPORT

היסטוריה נרשמה הבוקר כששחר פאר השיגה את דירוג השיא של טניסאי ישראלי. אנה סמאשנובה החזיקה עד הבוקר בדירוג הגבוה ביותר, המקום ה-15, כשבסבב היחידים היה השיא שייך לעמוס מנסדורף אשר דורג 18, אך כעת השיא שייך לשחר פאר.

הטניסאית העפילה הבוקר למקום ה-14 בעולם אחרי ההישגים המרשימים בטורנירי החימר וכבר בגיל 23, אחרי שש שנים של קריירה מקצועית, היא הטניסאית הישראלית הטובה בכל הזמנים.

דירוג השיא של פאר עד הבוקר היה המקום ה-15, מקום אליו העפילה לפני שלוש שנים ואז השוותה את שיאה של סמאשנובה, אבל מכת פציעות ויכולת לא מספקת הורידה אותה בצורה ניכרת עד ההתקדמות בשנה האחרונה.

בין שחר פאר ובין העשירייה הראשונה מפרידות 300 נקודות בלבד, כשעונת דשא מוצלחת עשויה בהחלט להקפיץ את שחר לטופ. במקומות ה-17 וה-18 בדירוג העולמי נמצאות מריה שראפובה וג'סטין הנין, לשעבר מדורגות מספר 1 בעולם.

שחר פאר אמרה הבוקר בקצרה: "אמרתי בתחילת העונה שיש לי הרגשה טובה. אני מקווה שההישגים ימשכו בחודשים שנותרו. אחת המטרות שלי הייתה לשבור את דירוג השיא ואני שמחה שזה קרה. ברמות האלה כל התקדמות קשה יותר".

בצמרת דירוג הגברים התבצע השינוי, כשרפאל נדאל שב למקום הראשון אחרי שזכה אתמול בטורניר הרולאן גארוס והוריד את רוג'ר פדרר למקום השני. האחיות וויליאמס שומרות על הפסגה בסבב הנשים, סקיאבונה העפילה למקום השישי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק