פיני בלילי לשכונה, עכשיו!

פיני בלילי מוערך מאוד בקרב אוהדי השכונה והבאתו למדים הזהובים "תגרור" עוד כתומים ליציע. אם בני יהודה רוצה להמשיך ולהתקדם, פיני בלילי הוא הכתובת. האוהד אייל צמח רוצה את החלוץ הטורקי במקום אלירן עטר

יום שני 07 יוני 2010
אייל צמח

 מתיחות גדולה קיימת כרגע בין ישראל וטורקיה, הטורקים מצידם מנתקים מגע עם ישראל וחברות הנסיעות כבר ביטלו את הדרכים הפשוטות לאנטליה וחסמו סופית את בואם של ישראלים לתת פרנסה למדינה הגדולה החצויה בין אסיה ואירופה. את השגריר הישראלי הספורטיבי הגדול ביותר אולי, הם הולכים לאבד בימים הקרובים כאשר הוא יחזור מחופשה בארה"ב. פיני בלילי חייב להתחבר בחזרה לדרור קשטן, האבא המקצועי שלו ולאייש את עמדת החלוץ בשכונה לאחר העברתו של אלירן עטר למכבי ת"א.

הבאתו של בלילי לשכונה חייבת לצאת לפועל מכמה סיבות: 1. גילו התקדם. שמקרב אותו לסיום הקריירה האירופית. 2. הסכסוך בין ישראל לטורקיה וחשש מהימצאות ישראלים על אדמת מדינה שלא מבינה את ניסיונות ההגנה שלנו על האזרחים ותפיסת אספקה מעורערת על ספינה טורקית. 3. החור שהשאיר המעבר של אלירן עטר למכבי ת"א והחיבור המדהים בין המחנך-מאמן קשטן לחלוץ שהביא אליפויות ליריבה העירונית האדומה.

פיני בלילי, אחד החלוצים הגדולים של ישראל והשחקן הכי מחובר לאימפריה שבנה המאמן החדש של השכונה, עומד בפני חתימה בבני יהודה וזאת על רקע של מה? של סכסוך פוליטי בין שתי מדינות שחוברו בתנועת תיירים ישראלים צפונה לטורקיה שהייתה אחד היעדים הישראלים המועדפים ביותר.

הבאתו המתוקשרת של דרור קשטן לבני יהודה הדליקה אצלי מיד את המחשבה על צירופו של בלילי עוד לפני השתלטות צה"ל על הספינה הטורקית. בלילי כבר לא ילד, הוא יהיה בן 31 בעוד שבועיים והגיע כבר הזמן לחזור הביתה, לישראל.

החלוץ המוכשר, כפי שהכרנו בהפועל ת"א של קשטן ובליגה הטורקית, הוא חלוץ אנרגטי, לוחם ללא פשרות. הוא יגרום ליצירת לחץ על ההגנות. יצירת לחץ כזו  הניבה שערים רבים וגרמה להגנות לטעות ולהוציא כדורים מהרשת. נכון, הוא כבר לא צעיר אבל מה שטוב לליגה הטורקית לא יהיה טוב לנו?

פיני בלילי מוערך מאוד בקרב אוהדי השכונה והבאתו למדים הזהובים "תגרור" עוד כתומים ליציע ותעזור מקצועית-כלכלית למועדון. אם הקבוצה הקטנה שמגיעה לכמעטים בשנים האחרונות ומשחקת בליגה האירופית רוצה להמשיך ולהתקדם לעבר המדרגה הבאה שלה, שהיא הבאת תארים לשכונה, פיני בלילי הוא האיש שיכול לעזות את זה..

אייל צמח הוא אוהד בני יהודה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק