דיכאון במכבי: הכל תקוע לעונה הבאה

במכבי ת"א מודאגים: מיץ' גולדהאר מעכב את ההכנות לעונה הבאה.שבוע לפתיחת האימונים ואין זר אחד חתום. כל הזרים עזבו, שרן ייני וז'אן מתנדנדים ורק שלושה שחקנים הגיעו. מקורב לראשי המועדון: "אין לנו הגנה"

יום שני 07 יוני 2010
שלמה חסיד
אווירה לא פשוטה במכבי תל-אביב לקראת החזרה לאימונים בשבוע הבא. עד לפני כחודש נראה היה שזה יהיה הקיץ של הצהובים, שהחתימו בתוך שבוע אחד את יואב זיו, רוברטו קולאוטי ואלירן עטר, אך מאז הכל תקוע. 

במכבי תל-אביב סיכמו עקרונית עם קלמי סבן והמנג'ר אבי נמני היה משוכנע שניתן יהיה לצרף גם את אבי סטרול ולפחות שחקן ישראלי בכיר נוסף, אולם מיץ' גולדהאר לא מאשר רכש נוסף בשלב זה.

תמונת המצב במכבי תל-אביב היא זו: אף זר לא חתום לעונה הבאה, כל הזרים ששיחקו במועדון בעונה שעברה עזבו, עתידם של שרן ייני וליאור ז'אן לא ברור, איליה יבוריאן, יובל שפונגין, אורי שטרית ויוסי שבחון עזבו וכאמור רק שלושה שחקנים הצטרפו.

במכבי תל-אביב טוענים כי מיץ' גולדהאר החליט לפני כשלושה שבועות לקחת לעצמו את כל הסמכויות ולמעשה הוא לא מאשר כרגע צירוף של שחקנים זרים וישראלים אחרים, כאשר ברור שמכבי זקוקה לצרף עוד שני בלמים, כנראה זרים, כדי לחזק את ההגנה. 

מקורב לראשי הקבוצה אמר הבוקר: "מכבי תל-אביב היא קבוצה בלי הגנה ובלי קישור אחורי. אין לנו בכלל מו"מ עם שחקנים זרים, אנחנו לא מנהלים מו"מ עם אף אחד וחלק מהשחקנים שרצינו חתמו במקומות אחרים. יש כרגע אי וודאות גדול מאוד במערכת".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק