גרשון לא ממשיך, בלאט המועמד המוביל

פיני גרשון, משלם את המחיר על אובדן האליפות ופוטר מתפקידו כמאמן מכבי ת"א. קיים עדיין סיכוי שישאר בקבוצה בתפקיד המנג'ר המקצועי במועדון. דיוויד בלאט מנהל מו"מ מתקדם עם המועדון לחזור לקדנציה נוספת

יום שני 07 יוני 2010
דורון ברגר
פיני גרשון סיים את תפקידו כמאמן מכבי תל אביב. גרשון,הגיע לפני הצהריים לפגישה המכרעת לגבי עתידו במועדון. לגרשון חוזה לעונה נוספת, אולם ראשי הקבוצה החליטו לא לממש את ההסכם ולפטרו מהקבוצה, בעיקר בעקבות הכישלון המקצועי בעונה האחרונה שהגיע לשיאו באובדן האליפות.

עדיין קיים סיכוי מסויים שגרשון ישאר במערכת של מכבי ת"א וישמש כמנג'ר הקבוצה, מעל למאמן בכיר, כאשר במכבי ת"א לא ששים לשלם פיצויים למאמן, שלו יש חוזה בקבוצה גם לעונה הבאה.

בהודעה שמסרה לתקשורת מסרה הנהלת הקבוצה: "השיחות בין הצדדים התנהלו ברוח טובה. פיני יעמיד עצמו לרשות המועדון בתפקיד שיוגדר בקרוב. פיני הודיע שהוא מבקש שלא לאמן את הקבוצה בעונה הבאה. המועדון מודה עמוקות למאמן המעוטר עבור ההישגים הנפלאים אליהם הצעיד את המועדון, כולל גביעי אירופה אליפויות ישראל וגביעי מדינה".

נכון לעכשיו, המועמד המוביל לאמן את הקבוצה הוא דיוויד בלאט, עוזרו של גרשון במכבי בעבר, שאף אימן את הקבוצה.

במכבי ת"א כבר החלו במגעים עם בלאט, שברזומה שלו מופיעה זכייה באליפות אירופה עם נבחרת רוסיה ב-2007 אחרי ניצחון בגמר על ספרד. לבלאט, רזומה עשיר שכולל אימון בקבוצות פאר כמו אפס פילזן, דינמו מוסקבה ואריס סלוניקי.

עוזרו של גרשון, שרון דרוקר, צפוי לעזוב אף הוא את הצהובים, זאת למרות שלדרוקר חוזה לעונה נוספת בקבוצה.

אתמול (ראשון) נערכה הפגישה בין הנהלת המועדון לבין גרשון.  בפגישה שבה נכחו הצוות הניהולי, שמעון מזרחי יו"ר מכבי תל אביב, דייויד פדרמן, רקנאטי, הוחלט לדחות את ההחלטה לגבי המשך עתידו של המאמן הנוכחי של הקבוצה, פיני גרשון בהיכל נוקיה. הנטייה של מרבית חברי ההנהלה הייתה לפטר את גרשון

יו"ר מכבי תל אביב, שמעון מזרחי אמר מיד לאחר תום הפגישה אמש: "החלטנו לדחות את מסקנות הפגישה ליום שני. רק אז תדעו מה קורה עם פיני גרשון. גם התקשורת וגם אוהדי הקבוצה". 

אולם בכיר במכבי תל אביב אמר ל-TELESPORT: "יהיה קשה להמשיך איתו. יש לנו התלבטות קשה יותר משבוע, אבל הנטייה היא לפטר את גרשון ועד יום שני תתקבל ההחלטה הסופית בהחלט".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק