הפועל פת תתבע פיצויים מלאריסה

הנהלת המועדון תפנה לוועדה למעמד השחקן ותדרוש פיצויים מלאריסה, בגין הפרת חוזהו של שמעון אבו-חצירה וכן דמי השבחה עבור החלוץ, שכיכב בקבוצה לפני שנתיים. איגוד אוהדי הפועל פ"ת מתרחב

יום שני 07 יוני 2010
אסף בילגורי
בהפועל פ"ת החליטו לפנות לוועדה למעמד השחקן ולהגיש תביעה נגד לאריסה וחלוצה שמעון אבו-חצירה, לטענתם הפר עימם את החוזה שהיה לו במועדון.

כזכור, אבו חצירה עזב לקראת סיום העונה הוקדמת את הפועל פ"ת באופן חשאי. אבו חצירה, טען בפני מאמנו דאז זאביק זלצר שהוא נוסע להשתטח על קברי צדיקים, אך בפועל הוא יצא לסכם את תנאיו בשורות לאריסה היוונית.

בפ"ת טוענים שלאבו חצירה היה חוזה תקף בקבוצה ודורשים מלאריסה סכום כולל של מיליון יורו בעבור פיצויים על הפרת חוזה, דמי השבחה על השחקן, פיצויים למועדון והחתמת שחקנים אחרים במקום אבו חצירה.

אבו חצירה היה מלך שערי הקבוצה לפני שנתיים, כאשר 14 שערים שלו סייעו מאוד לקבוצה להישאר בליגה. כעת, בפ"ת מתכוונים לדרוש את הכסף שלטענתם מגיע להם.

בתוך כך, באיגוד אוהדי הפועל פ"ת ממשיכים ליצור תקדימים בישראל. לפני כ-5 חודשים עברו חברי האיגוד הכשרה בת 4 חודשים, במטרה להשפיע, להרחיב את פעילותם ואת החיבור של הכדורגל והספורט גם לנושאי חינוך, וקהילה.

הסדנא החלה בגיבוש יעדים, מטרות וחזון אגודת הפועל פ"ת. בנוסף תרמה הסדנא לגיבוש חברי האיגוד ואף החלה במספר פרוייקטים רחבים נוספים שמתגבשים ונבנים בימים אלו.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק