ברזיל ואנגליה מוכנות למונדיאל

"הסלסאו" הביסו 1:5 את נבחרתה האימתנית של טנזניה במשחק ההכנה האחרון לקראת המונדיאל. צמד לרוביניו, שער לקאקה. נבחרת אנגליה הביסה 0:3 קבוצה מקומית מדרום אפריקה. ווין רוני כבש ובישל

יום שני 07 יוני 2010
אסף בילגורי
 תמות ונשלמות ההכנות לקראת המונדיאל, כאשר ברזיל ואנגליה, שתיים מהמועמדות הרציניות להגיע לשלבים הגבוהים ביותר, סיימו הערב את משחקי ההכנה שלהם עם ניצחונות קלילים על יריבות חלשות.

חמישה ימים אחרי שהביסו את זימבבואה החלשה, פגשה הערב ברזיל נבחרת עוד יותר חלשה, העונה לשם טנזניה והביסה אותה 1:5. דונגה, שוב פתח בהרכב החזק ביותר שלו ונבחרתו עלתה ליתרון כבר בדקה העשירית, כאשר רוביניו ניצל כדור עומק של קאקה ובעט פנימה. 

בדקה ה-33 ניצל רוביניו הרמה טובה של באסטוס מליון, ונגח פנימה כדי להשלים צמד אישי והעלה את ברזיל ליתרון 0:2. ראמירז, שנכנס כמחליף במחצית השניה השלים צמד משלו ובתווך כבש קאקה, כדי לקבוע 1:5 חד וחלק לברזילאים, שמוכנים למונדיאל.

במשחק הכנה נוסף שנערך הערב הביסה נבחרת אנגליה את הקבוצה המקומית שעונה לשם פלאטיניום סטארס, 0:3. קאפלו, עלה עם ההרכב החזק שלו, למעט ווין רוני שהמתין על הספסל. ג'רמיין דפו המצויין מטוטנהאם העלה את האנגלים ליתרון מהיר כבר בדקה הרביעית אחרי בישול של ג'רארד.

במחצית השנייה החליך קאפלו את כל ה-11 למעט ג'ו קול, כאשר אחד המחליפים היה ווין רוני, שבישל לג'ו קול את השני בדקה ה-63. רוני בעצמו התכבד בשער השלישי בדקה ה-85 ובהחלט שלח מסר מרגיע לכל אנגליה, שעוקבת בדאגה אחרי מצבו הבריאותי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק