6 המלצות WINNER לשלישי

מוקדמות יורו 2011 לנבחרות צעירות, משחקי הליגה האירית ומשחקי ידידות במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שלישי 08 יוני 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

 משחק מספר 2: שבדיה עד 21 – מונטנגרו עד 21 (1+): לאחר שנבחרתה האולימפית של שבדיה הוציאה כמעט באופן סופי את חניכיו של איווניר מהמרוץ, היא מגיעה לקרב החשוב ביותר מול מונטנגרו שחולקת איתה את המקום הראשון בבית. השוודים,שלהם אותו מספר נקודות אך משחק חסר, עדיין לא הפסידו בקמפיין ובחמשת המשחקים עד כה, השיגו ארבעה ניצחונות ותיקו. בשני משחקי הבית שלהם ניצחו השבדים, כשבמשחק האחרון מול קזחסטן הם מציגים תצוגת כדורגל נפלאה שנגמרת ב 1:5 לטובתם. בשורות מונטנגרו נמצא יובטיץ' מפיורנטינה האיטלקית, שהוא אחד השחקנים הטובים בעולם בגילאים אלו. עד כה בששת משחקיה, סיימה הנבחרת האורחת עם ארבעה ניצחונות, תיקו והפסד ביתי לאותה שבדיה אותה היא תפגוש פעם נוספת. המשחק יהיה צמוד לכל אורכו ויסתיים בניצחון מינמילי של הנבחרת הביתית בהפרש של שער אחד. ההימור: X (יחס 3.15).


משחק מספר 6: גאלווי יונייטד – בוהמיינס: בזמן שהנבחרות הטובות בעולם מגיעות לדרום אפריקה לטורניר הכדורגל היוקרתי בעולם, הליגה האירית ממשיכה בשלה ומשחק זה יפגיש את גאלווי מהמקום השמיני לבוהמיינס מהמקום החמישי. המקומיים השיגו רק ניצחון ביתי בודד בחמשת משחקי הבית האחרונים, שכוללים עוד שני הפסדים ושני תוצאות תיקו. האורחים דווקא מתפקדים מצוין מחוץ לביתם, ובארבעת משחקי החוץ האחרונים הם ניצחו בשלושה. בוהמיינס תמשיך בתקופה הטובה ותחזור לביתה עם מלוא הנקודות. ההימור: 2 (יחס 1.50)     


משחק מספר 8: דונדלק – ספורטינג פינגל : משחק צמרת בין דונדלק במקום הראשון לפינגל במקום הרביעי, שרק 3 נקודות מפרידות בין השתיים. המקומיים הפסידו פעם אחת בלבד בחמשת משחקי הבית האחרונים, כבשאר המשחקים הם מנצחים שלוש פעמים ומסיימים בתיקו פעם נוספת. האורחים לא הפסידו אפילו פעם אחת בחמשת משחקי החוץ האחרונים, הכוללים ארבעה תוצאות תיקו וניצחון. שתי הקבוצות ייפרדו בחלוקת נקודות שתעזור לשאר קבוצות הצמרת. ההימור: X (יחס 2.70)


משחק מספר 11: יו סי דאבלין – סליגו רוברס: שתי הקבוצות צמודות זאת לזאת במקומות שישי ושביעי. ושתיהן נמצאות בתקופה לא רעה בכלל. המקומיים ניצחו בשלושה מתוך ארבעת משחקי הבית האחרונים, וניצחון נוסף יכול לקרב אותם עד כדי 2 נקודות מהמקום הראשון. גם האורחים מגיעים בתקופה מצוינת הכוללת ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים בכל המסגרות. בשני משחקי החוץ האחרונים סליגו ניצחה אך הפעם היא תשאיר את הנקודות בדאבלין. ההימור: 1 (יחס 2.00)


משחק מספר 15: שמרוק רוברס – דרוגהדה יונייטד: משחק הקצוות מפגיש את שמרוק מהמקום השלישי, שניצחון גם יעלה אותה לראשות הטבלה, לדרוגהדה  מהמקום התשיעי והלפני אחרון. המקומיים השיגו שלושה ניצחונות, תיקו והפסד בחמשת משחקי הבית האחרונים. האורחים ניצחו רק פעם אחת בחוץ בחמשת משחקי החוץ האחרונים ומול רוברס החזקה למאזן החוץ שלהם יתווסף הפסד נוסף. ההימור: 1 (יחס 1.25)


משחק מספר 16: ספרד – פולין: אלופת אירופה והפייבוריטית הגדולה ביותר לזכות בגביע העולמי, מארחת במורסיה את נבחרת פולין שלא הצליחה לעלות למונדיאל. הספרדים שיעלו ללא החלוץ המצוין פרננדו טורס שעדיין לא כשיר במאת האחוזים מציגים את הכדורגל הדורסני והיעיל ביותר שנראה בשנים האחרונות מנבחרת כלשהי. בשלושים ושמונה המשחקים האחרונים של נבחרת ספרד היא השיגה לא פחות משלושים ושבעה ניצחונות והפסד אחד לנבחרת דרום אפריקה בחצי גמר גביע הקונפדרציות. הנבחרת האורחת מפולין לא השכילה לעלות למונדיאל, לאחר שהציגה קמפיין מוקדמות איום שכולל שלושה ניצחונות בלבד בעשרה משחקים. מאז אותו קמפיין מוקדמות כושל דווקא חלה עלייה בנבחרת הפולנית שהשיגה בששת משחקי האימון האחרונים ארבעה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. למרות השיפור ביכולת, מעטות הנבחרות שיכולות להתמודד עם נבחרתו של דל בוסקה ונבחרת פולין היא לא אחת מהן. המשחק יסתיים בניצחון קליל לספרדים. ההימור: 1 (יחס 1.10)     

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק