הנאחס נמשך: נאני מחוץ למונדיאל

מכה קשה לנבחרת פורטוגל שהתבשרה היום שלואיס נאני, קשרה הנהדר של מנצ'סטר יונייטד ייעדר מהמשחקים בדרום אפריקה בשל פציעה שהחמירה בכתפו. למרות הקשיים, פורטוגל ניצחה 0:3 את מוזמביק

יום שלישי 08 יוני 2010
אסף בילגורי
 שלושה ימים בלבד נותרו לפתיחת המונדיאל בדרום אפריקה ועוד נבחרת גדולה מאבדת שחקן חשוב מאוד שלה. ההתאחדות לכדורגל של פורטוגל, אישרה היום שלואיס נאני, קשרה הנהדר של מנצ'סטר יונייטד, יחמיץ את המונדיאל בדרום אפריקה.

נאני, החמיץ את האימון האחרון של פורטוגל בשל פציעה שלכאורה לא נראתה חמורה מידי בכתפו. אולם, הצוות הרפואי של פורטוגל אישר היום שנאני לא יוכל לשחק בדרום אפריקה ויחמיץ את המונדיאל.

זוהי מכה קשה עד אנושה עבור נבחרת פורטוגל, מאחר ונאני הוא השחקן מספר 2 שלה אחרי רונאלדו וקרלוס קיירוש בנה עליו רבות. רובן אמורים, קשרה של בנפיקה כבר זומן ע"י קיירוש במקומו של נאני.

פורטוגל, שובצה לבית קשה מאוד במונדיאל יחד עם נבחרות ברזיל וחוף השנהב החזקות וגם צפון קוריאה. כעת, בפורטוגל יצטרכו לסמוך עוד יותר על כישוריו ועל הניסים של כריסטיאנו רונאלדו.

למרות הקושי והבשורה המרה, נבחרת פורטוגל סיימה את ההכנות למונדיאל עם ניצחון 0:3 נגד מוזמביק. דני (52), הוגו אלמיידה (76,83) תרם צמד לניצחון. כוכב ריאל מדריד, כריסטיאנו רונאלדו עלה כמחליף בדקה ה-64 בלבד.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק