נשים: נבחרת העתודה ממשיכה לנצח

נבחרת העתודה (נשים) של ישראל עושה חיל בטורניר הידידות הבינלאומי לאחר שגברה 18:62 מול הנבחרת הלאומית של ערביות ישראל. קרן נחמה הצטיינה עם 13 נק'.

יום שלישי 08 יוני 2010
מערכת TELESPORT

 נבחרת העתודה – נשים של ישראל ממשיכה להוביל בראש הבית ביחד עם נבחרת ארה"ב עם שלושה ניצחונות לכל נבחרת.

לאחר מסיבת פתיחה מרשימה אמש, שכללה מופע מרהיב של אמן האילוזיות, רון פרשט, ומסיבת ריקודי עמים עם כל הנבחרות,  המשיכה נבחרת העתודה-נשים להישאר מרוכזת במטרה לשמה הגיעו לטורניר, להמשיך לתרגל, להתגבש ולבדוק את כל הסגל כדי להתכונן לאליפות אירופה בעוד חודש.

הנבחרת פגשה במשחקה היחיד, את הנבחרת הלאומית של ערביות ישראל. המשחק היה כולו בשליטתה של נבחרת העתודה כשהן מתרגלות בעיקר הרבה הגנה לוחצת, הגנה מעורבת והתקפה נגד אזורית.

אל הנבחרת הצטרפה היום מיטל עובדיה שהשתתפה עד אתמול באליפות צה"ל. מהנבחרת עדיין נעדרות, שירה שכט, מאיה איסרוב, מעיין דגן ואלואיזה כץ, שעדיין מתמודדות באליפות צה"ל המסתיימת מחר.

תוצאת הסיום במשחק הייתה 62 – 18. השחקניות הבולטות קרן נחמה 13 נק', עידית אוריון 10 נק' ו 9 רבי' ומיטל עובדיה 10 נק'.

עידית אוריון סיכמה את המשחק: " המשחק היום היה המשחק השלישי שלנו ב- 24 שעות פחות או יותר, אבל למרות הנסיבות ידענו להגיע חדות ולנצל את היתרונות שלנו ובסיום יצאנו עם נצחון משכנע."

רכזת הנבחרת ענבל יערי הוסיפה: "שיחקנו היום נגד נבחרת ערביות ישראל, דבר שהוא אינו מובן מאליו בהתחשב במצב הביטחוני הנוכחי, אבל ברגע שעולים למגרש שוכחים מכל מה שקורה מסביב ומתרכזים בעיקר." 

עוד הוסיפה יערי :" בסיום המשחק לחצנו ידיים ואפילו הצטלמנו ביחד, ויפה לראות שלפחות בספורט יש יחסי ידידות בין הקבוצות ".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק