אלן נתן ואלן לקח

ניצחונה של בוסטון במשחק השני היה רשום על ריי אלן שסיים אז עם 32 נקודות. היום אלן שיחק את משחקו הגרוע בקריירה ורשום על ההפסד 84:91 ללייקרס שמחזיר את היתרון בסידרה לצהובים מעיר המלאכים

יום רביעי 09 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 בלילה בין ראשון לשני היו אלו ריי אלן ורג'ון רונדו שחיפו על משחק חלש של קווין גארנט עם משחק ענק משלהם והובילו את בוסטון לשוויון 1:1 בסידרה. היום ריי אלן היה במשחקו החלש בקריירה ( שתי נקודות בלבד שגם הם הגיעו מקו העונשין כאשר מהשדה הוא עם אפס משלוש שערה) ואילו רג'ון רונדו היה אחראי למספר לא מועט של איבודי כדור של הירוקים. בצד השני היה זה דרק פישר עם רבע אחרון נהדר שסחף את הלייקרס לניצחון.

דווקא בוסטון פתחה את המשחק לא רע והובילה לאחר שבע דקות אך זאת היתה הפעם האחרונה שבוסטון הובילו במשחק. כבר עם סיום הרבע רצו לוס אנג'לס וסיימו את הרבע ביתרון 17:26.

האורחים פתחו גם את הרבע השני בצורה נהדרת וניצלו אחוזי קליעה רעים מאוד של המארחים כדי לסיים את המחצית ביתרון 40:52.

ברבע השלישי הגיעה לוס אנג'לס ליתרון השיא שלה במשחק אשר עמד על 17 נקודות. לקראת סיום הרבע ובעיקר בזכות משחק מצוין של קווין גארנט, הצליחה בוסטון להוריד את הפיגור ל61:67 בלבד עם סיום הרבע השלישי.

בוסטון פתחה טוב את הרבע האחרון וכבר היתה בפיגור של נקודה אחת בלבד אך לא הצליחה לנצל דקות חלשות של לוס אנג'לס כדי לעלות ליתרון שוב.
כשהיה נדמה שרג'ון רונדו חוזר במעט ליולת הטובה שלנו במשחק הקודם, הגיח דרק פישר מהצד השני ועם מספר סלים מכריעים קבר את בוסטון והגדיל את יתרונה של האורחת ליתרון בלתי מחיק כאשר נותרה דה לסיום.

לוס אנג'לס ניצחה 84:91 בסיום. המשחק הבא בלילה בין חמישי לשישי וייערך שוב בבוסטון.

קובי סיים כמוביל הלייקרס עם 29 נקודות כאשר שדרק פישר סיים עם 16. הרוב, כאמור, הושגו ברבע האחרון. בשורות בוסטון, קווין גארנט, שהיה חלש להחריד במשחק השני, סיים עם 25 נקודות.פוך פירס היה חלש גם במשחק הזה, כמ ובמשחקים הקודמים בסידרה, אך עדיין סיים עם 15 נקודות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק