דלגליש יאמן את ליברפול?

כוכב העבר והמנג'ר האגדי של ליברפול, קני דלגליש, הודיע לראשי המועדון כי הוא מוכן לקחת את המושכות של המועדון ולחזור לאמן את המועדון לאחר 19 שנים

יום רביעי 09 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 האם קני דלגליש יהיה האיש שיחליף את רפא בניטז בתור מאמן ליברפול? על פי דיווחים באי האנגלי, אחד הכוכבים הגדולים בהיסטוריה המפוארת של ליברפול ומי שהוביל את המועדון לשלוש אליפויות בתור מנג'ר הקבוצה, הודיע לראשי המועדון כי הוא מוכן לחזור ולאמן את הקבוצה.

כזכור, ראשי ליברפול מינו את דלגליש לחפש מנג'ר חדש למועדון, זאת לאחר פיטוריו של רפא בניטז הספרדי, אבל בעקבות תמיכת האוהדים ואנשי מקצוע נוספים מסביב למועדון, כנראה שהמנג'ר הסקוטי יעשה קאמ-בק אדיר ויחזור לאמן את המועדון אחרי 19 שנים.

דלגליש אימן את ליברפול בין השנים 1985-1991. לאחר מכן אימן דלגליש גם בבלקבורן, אותה הוביל לאליפות, ניוקאסל וקבוצת נעוריו סלטיק. משנת 2000 דלגליש לא אימן אף קבוצה והיה שגריר הכבוד של ליברפול בשנים האחרונות.

הרצון של דלגליש לאמן את ליברפול, עדיין לא מספק את הנהלת ליברפול, שמעוניינת להחליף את בניטז במנג'ר פעיל, כאשר רוי הודג'סון, מנג'ר פולהאם, הוא המועמד המועדף על ההנהלה, למרות שלא הופנתה לפולהאם אף פניה רשמית.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק