גאנה תעפיל לחצי הגמר

ג'ון פנסטיל, מגינה של הפועל ומכבי ת"א לשעבר ושל פולהאם בהווה, משוכנע שנבחרתו תגיע רחוק במונדיאל בדרום אפריקה: "ב-2006 הגענו לשמינית הגמר, הפעם נגיע לפחות לחצי"

יום רביעי 09 יוני 2010
אסף בילגורי
 בעוד פחות מ-48 שעות ייפתח המונדיאל בדרום אפריקה, וימקד את תשומת הלב בעיקר סביב הנבחרות האפריקאיות, שלראשונה ישחקו במונדיאל ביבשת שלהם ויכולות להנות מיתרון ביתיות יחסי.

ג'ון פנסטיל, המגן ששיחק בעבר בהפועל ומכבי ת"א וכיום מככב בפולהאם ובנבחרת גאנה, משוכנע שנבחרתו תגיע רחוק מאוד בדרום אפריקה, למרות חסרונו של כוכבה מייקל אסיין הפצוע.

פנסטיל, התראיין ל-BBC ואמר: "בגרמניה 2006, הגענו ל-16 האחרונות. אבל כעת, כאשר אפריקה מארחת את המונדיאל ועם סגל חזק יותר, אני משוכנע שנעפיל לחצי הגמר לפחות. זו המטרה שלנו במונדיאל הזה".

גאנה, הרשימה במונדיאל הקודם בגרמניה עם ניצחונות מרשימים על צ'כיה ועל ארה"ב, לפני שהודחה ע"י ברזיל בשמינית הגמר. "הבית שלנו לא פשוט, אבל אנחנו ממוקדים בלהשיג יותר מאשר השגנו בגרמניה".

גאנה, שובצה בדרום אפריקה לבית ד' יחד עם נבחרות גרמניה, אוסטרליה וסרביה. משחק הפתיחה שלהם יהיה נגד סרביה ב-13 ביוני. כזכור, גאנה העפילה עד לגמר אליפות אפריקה האחרונה והפסידה רק במשחק הגמר 1:0 למצרים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק