מגיעים לנצח את ריאל מדריד

מאמנה של אתלטיקו מדריד, קיקה סנצ'ז פלורס מגיע הערב לסנטיאגו ברנבאו למשחק הדרבי וחושב על התקפה: "אנחנו משחקים 11 לול 11, הם מכבדים אותנו ואנחנו אותם. נגיע למצבים"

יום ראשון 07 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
 ריאל מדריד ניצבת בפסגת הליגה הספרדית, ואם לא די בכך אז מדובר בדרבי היוקרתי של מדריד שייערך הערב בסנטיאגו ברנבאו, אבל למאמנה של אתלטיקו מדריד יש שאיפוӪ משלו. קיקה סנצ'ז פלורס הבהיר חד משמעית לשחקניו כי הם מגיעים לנצח.

אתלטיקו מדריד לא הצליחה לנצח בסנטיאגו ברנבאו כבר 11 שנים, שלא לדבר על מאזן הבית המדהים של ז'וז'ה מוריניו עם קבוצותיו לאורך השנים, אבל אתלטיקו מתכוונת להנחיל לריאל מדריד את הפסד הליגה הראשון שלה העונה בכל המסגרות, על-פי מאמנה.

פלורס אמר לתקשורת הספרדית שעות לפני תחילת המשחק: "אנחנו יודעים שריאל מדריד מכבדת אותנו, ואנחנו כמובן מכבדים אותם בחזרה. אנחנו משחקים 11 מול 11, יש להם שחקנים טובים אבל גם לנו. אנחנו הולכיߝ להגיע למצבים, אנחנו אתלטיקו מדריד ואנחנו רוצים לנצח את המשחק".

פלורס המשיך ווהעלה את הציפיות: "זה ערב מיוחד בשבילי להתמודד מול אחד המאמנים הטובים בעולם. הייתי עובד אותו הדבר במהלך השבוע מול כל יריבה, אבל המשחק הזה מעלה את המוטיביציӔ אצלי.  המטרה שלנו העונה היא להגיע לליגת האלופות ובשביל שזה יקרה אנחנו צריכים לעבוד ולוודא שדברים יעבדו בדרך שלנו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק