6 המלצות WINNER ליום חמישי

משחקי הגביע הפיני, הליגה השבדית, הליגה האיסלנדית ומשחקי כדורגל מארצות הברית במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום חמישי 10 יוני 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

  משחק מספר 45: ה. י. ק הלנסיקי – וי. פי. אס: משחק הגביע הפיני מפגיש בין שתי קבוצות שנמצאות בכושר מצוין בתקופה האחרונה. הלנסיקי מובילת הליגה, הפסידה העונה רק פעם אחת בשמונת המחזורים ששיחקו עד עתה. מלבד הפסד זה היא ניצחה חמישה משחקים וסיימה שניים בתיקו. וי פי אס האורחת אומנם פתחה את העונה בצורה די צולעת, אחרי שבחמשת המחזורים הראשונים השיגה ניצחון אחד בלבד שמתווסף לשלושה הפסדים ותיקו. אך בשלושת המחזורים האחרונים האורחים חזרו לעצמם והשיגו שני ניצחונות ותיקו. משחק הגביע המסקרן יסתיים בניצחונם של המקומיים. ההימור: 1 (יחס 1.15)


משחק מספר 48: האקה – קופס(1+): משחק גביע נוסף שהיחס בו על הקבוצה האורחת הרבה יותר מקורץ. הקבוצה המקומית האקה, ממוקמת במקום החמישי והיא אומנם פתחה טוב מאוד את העונה, אך היא הפסידה בשלושה משחקים מתוך ארבעת המחזורים האחרונים. קופס ממוקמת במקום השלישי ובששת המחזורים האחרונים היא הפסידה פעם אחת בלבד, ניצחה בארבעה, וסיימה במחזור האחרון בתיקו. למרות יתרון הביתיות של האקה קשה להאמין שקופס תפסיד במשחק זה. ההימור: 2 (יחס 2.00)


משחק מספר 50: דרגפוס – האמרבי: בזמן שבעולם כולו כבר כוסס ציפורניים למונדיאל, הליגה השנייה בשוודיה מארגנת לנו עוד משחק "מרתק" כדי להפיג את המתח. דרגפוס במקום החמישי היא קבוצת בית מצוינת, והיא ניצחה בשלושת משחקי הבית האחרונים. האמרבי שממוקמת במקום העשירי, אומנם הפסידה בשלושה מתוך ארבעת מחזורי הליגה האחרונים אך היא משיגה את מרבית הנקודות העונה דווקא מחוץ לביתה. בחמשת משחקי החוץ האחרונים השיגו האורחים שלושה ניצחונות. למרות יכולת חוץ זאת דרגפוס היא שתנצח במשחק ותשמור את הנקודות בביתה. ההימור: 1 (יחס 2.15)


משחק מספר 56: פראם – קיי. אר: משחק נוסף מהאזור הסקנדינבי הפעם מאיסלנד. פראם במקום השלישי השיגה בחמשת מחזורי הפתיחה של העונה שלושה ניצחונות ושתי תוצאות תיק שממקמות אותה במקום השלישי בטבלה, בנוסף את שני משחקי הבית שלהם המקומיים ניצחו. קיי אר האורחת פתחה את העונה הרבה פחות טוב ובחמשת מחזורי הפתיחה היא השיגה שלושה תוצאות תיקו ושני הפסדים. עם מאזנים שכאלה קשה להתווכח ורק סנסציה תמנע מפראם ניצחון קליל. ההימור: 1 

משחק מספר 58: קנזס סיטי – פילדלפיה: משחק תחתית בבית במזרחי של ליגת ה M L S. קנזס המקומית השיגה רק 9 נקודות מתוך עשרת משחקיה העונה, שגם בשלושת משחקי הבית האחרונים היא משיגה  2 נקודות בלבד. הקבוצה האורחת מפילדלפיה אומנם שיחקה משחק פחות מקנזס, אך גם היא השיגה רק 7 נקודות מתשעת המחזורים הללו. בחמשת משחקי החוץ האחרונים הפסידה פילי בארבעה, וקשה להאמין שגם מול קנזס החלשה יכולת זאת תשתנה. ההימור: 1 (יחס 1.65).


משחק מספר 68: סיאטל – די סי יונייטד(1+) : משחק תחתית נוסף בליגת האמריקאית המפגיש את סיאטל שממוקמת במקום השביעי מתוך שמונה בבית במערבי, לדי סי יונייטד שממוקמת במקום השמיני והאחרון בבית המזרחי. סיאטל המקומית חזרה לנצח במחזור האחרון אחרי נקודה אחת בשלושת המחזורים שקדמו לו, והיא עשתה זאת בצורה מרשימה עם 0:3 מרשים מול ניו אינגלד. האורחים שבשורותיהם תוכלו למצוא את  אחד מגדולי שחקני בוליביה בכל הזמנים, חיימה מורנו, פתחה בצורה איומה את העונה אך בשני המחזורים האחרונים השיגה שתי תוצאות מרשימות, כשניצחה את שיבאס בקרב תחתית חשוב, וסיימה בתיקו מול השנייה במערב סולט לייק. למרות השיפור שחל ביכולתם של האורחים סיאטל תנצח בהפרש מינימלי של שער אחד בלבד. ההימור: X (יחס 3.05)            

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק