חדשות נהדרות להולנד: רובן כשיר

חרף ההצהרה של ואן מארוויק, כי אריאן רובן לא יהיה כשיר למשחק הפתיחה של הולנד מול דנמרק, פיזיוטרפיסט הקבוצה הוציא היום הודעה שונה: "רובן כבר לא סובל מכאבים והוא כשיר למשחק מול הדנים"

יום חמישי 10 יוני 2010
אסף בילגורי
 חדשות מצויינות לאוהדי נבחרת הולנד. אריאן רובן, כוכבה של באיירן מינכן שנפצע במשחק ההכנה האחרון של נבחרתו, יהיה כשיר למשחק הפתיחה של "האורנג" מול דנמרק ביום שני, כך על פי פיזיוטרפיסט הקבוצה.

למרות שבתחילת השבוע, הצהיר מאמן נבחרת הולנד ברט ואן מארוויק, שרובן לא צפוי להיות כשיר לדנמרק, הפיזיותרפיסט שאחראי על שיקומו של רובן, דיק ואן טורן, טוען שרובן יהיה כשיר בזמן.

ואן טורן הוציא הודעה ואמר: "אני חושב שרובן יהיה כשיר בזמן למשחקה של הולנד מול דנמרק ביום שני. ברור שהמאמן יכול להחליט לא לפתוח עם רובן משיקולים טקטיים, אבל זה לא אומר שרובן לא כשיר. רובן כבר לא סובל מכאבים והוא עושה הכול כדי לחזור מהפציעה כמה שיותר מוקדם".

למרות כשירותו של רובן למשחק מול דנמרק, ואן מארוויק עשוי לפתוח בכל זאת עם רובן על הספסל, כדי להימנע מסיכונים מיותרים ולא לגרום לפציעה חוזרת של הקשר הוירטואוז. המשחק מול הדנים הוא משחק מפתח להולנד, ששובצה בבית גם יחד עם יפאן וקמרון.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק