רשמית: יצחקי שחקן מכבי תא

ברק יצחקי, החלוץ שהתנדנד שבוע שלם בין הפועל למכבי ת"א, העדיף בסוף את האופצייה הצהובה וחתם היום בשורות "הצהובים". מכבי ת"א תשלם לבית"ר ירושלים כ-1.9 מיליון דולר עבור החלוץ שחתם לחמש עונות

יום חמישי 10 יוני 2010
שלמה חסיד

  אחרי אין ספור תפניות והתלבטויות בין הפועל ת"א למכבי ת"א, ברק יצחקי המלפפון הלוהט של הקיץ, חתם היום במכבי ת"א של גולדהאר לחמש העונות הבאות.

יצחקי, הגיע היום מלווה בסוכנו רונן קצב לפגישה עם נציגי מכבי ת"א, שהחתימו את החלוץ לחמש שנים, שבמסגרתם יצחקי צפוי להרוויח יותר מ-10 מיליון ש"ח. מכבי ת"א תשלם לבית"ר ירושלים לא פחות מ-1.9 מיליון דולר עבור החלוץ.

מכבי ת"א מנצחת בכך את הפועל ת"א במירוץ להחתמתו של יצחקי ואחרי ההחתמות של רוברטו קולאוטי, אלירן עטר, יואב זיו וקלמי סבן, "הצהובים" בהחלט פייבוריטים להאבק על האליפות בעונה הבאה.

במכבי ת"א מקווים שיצחקי, יסייע לקבוצה במירוץ האליפות ויצליח לעזור לקבוצה להשיג מקום בליגת האלופות, שטומנת בחובה מענקים שמנים שבמכבי מקווים שיכסו את ההוצאה האדירה של מיץ' גולדהאר בקיץ 2010.

מכבי תל אביב תהיה תחנה רביעית בקריירה של יצחקי. החלוץ גדל בהפועל אשקלון, והגיע לירושלים בקיץ 2003. בינואר 2008 עבר לגנק הבלגית, אך חזר לישראל כעבור חצי שנה בלבד. בעונה שעברה, כבש יצחקי 15 שערים במדי הקבוצה מהבירה, שנאלצה לשחררו בשל הבעיות הכלכליות.

מבית"ר ירושלים נמסר: "אחרי שבע עונות בהם היה שחקן בית"ר ירושלים, הערב נחתמה עיסקת העברתו של ברק יצחקי לקבוצת הכדורגל של מכבי תל אביב בה חתם לחמש עונות.

 ברק יצחקי הגיע בפתיחת עונת 2003-2004 למועדון הכדורגל בית"ר ירושלים ובמשך שבע עונות שיחק בקבוצה מלבד המחצית השנייה של עונת 2006-2007 בה שיחק בקבוצה הבלגית גנק. במהלך השנים בהם שיחק בבית"ר ירושלים השתתף ברק יצחקי ב-173 משחקים בהם כבש יצחקי 50 שערים במסגרת משחקי הליגה. זכה עם הקבוצה באליפות המדינה בעונת 2006-2007, בגביע המדינה בעונת 2008-2009 ובגביע הטוטו בעונת 2009-2010. כמו כן היה שותף יצחקי לזכייה באליפות בעונת 2008-2007 במהלכה כאמור עבר לבלגיה. אחרי תקופה בה היה אחד השחקנים הבולטים והאהובים בקבוצה, מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים רוצה להודות לברק יצחקי על התקופה בה העביר בקבוצה, על העזרה בזכייה בתארים ועל כל השנים בהם היה חלק מבית"ר ירושלים. המועדון ימצא דרך להיפרד מהשחקן אחרי התקופה הארוכה בה שיחק בבית"ר ירושלים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק