בלארדיני מונה למאמן גנואה

בעקבות הפתיחה הגרועה, פוטר הבוקר מאמן הקבוצה בארבע השנים האחרוונת, ג'אנפיירו גאספריני. דווידה בלארדיני מונה עוד באותו היום: "היסטוריית הכדורגל האיטלקי מתחילה בגנואה. מודה לנשיא על ההזדמנות"

יום שני 08 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
ארבע שנים החזיק ג'אנפיירו גאספריני בתפקיד מאמן גנואה, אבל הבוקר (שני) זה הסתיים. גאספריני הגיע לגנואה בשנת 2006 והצליח לעלות את הקבוצה בחזרה לליגת הסריۙה א' כבר בעונתו הראשונה.

בקיץ האחרון הוטלה עליו משימה קשה הרבה יותר - להעמיד קבוצה שתתמודד בצמרת הליגה. תקציב הרכש קפץ משמעותית והגיעו מספר כוכבים דוגמאת לוקה טוני ומיגל ולוסו, והעסק קרס כבר אחרי עשרה מחזורים. הקבוצה צברה בעשרה משחקים 11Ƞנקודות בלבד וגאספריני נאלץ לפנות את מקומו.

נשיא גנואה, אנריקו פריציוזי הספיק מספר שעות לאחר מכן להודיע על המחליף: דווידה בלארדיני. בעונה שעברה הוא אימן את לאציו, מי שתחתיו הייתה עמוק בתחתית והעונה היא מוליכה את הליגה. מלאציו הוא פוטר בחודש פבۨואר. לפני כן אימן את קליארי ופאלרמו.

המאמן החדש נרגש לחזור לליגה ואמר: "אני מודה לנשיא על שהאמין בי וקרא לי לאמן את הקבוצה הוותיקה ביותר בכדורגל האיטלקי. ההיסטוריה של הכדורגל האיטלקי מתחילה כאן".

"הליגה קשה ומאוזנת יותר העונה, כל קבוצה יכולה להשיג נקודות בכל מגרש אבל לגנואה יש סגל רחב מאוד שיכול להתחרות בצמרת. תמיד כששיחקתי נגד גנואה נדהמתי מהקהל שלהם. הוא גורם לך להרגיש בבית כשהוא איתך, זה קהל נפלא". מיד לאחר הצגתו הספיק המאמן החדש לפגוש את שחקניו ולערוך אימוןȠראשון במועדון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק