פורלאן רוצה להדהים את העולם

המונדיאל נפתח במשחק של דרום אפריקה מול מקסיקו, אבל המוקד יתרחש הערב במשחק בין אורוגוואי מול צרפת. האם צרפת תשחק טוב יותר מהמוקדמות? האם אורוגוואי תפתיע? חכו ל-21:30

יום שישי 11 יוני 2010
מור רכס

 בשעה 21:30 ייפגשו אורוגוואי וצרפת למשחק השני בבית א'. מדובר משחק מרתק בין שתי הנבחרות שאמורות בסופו של דבר להעפיל מבית זה. אורוגוואי עלתה לטורניר היוקרתי אחרי שסיימה במקום החמישי בבית הדרום האמריקאי, ובמשחקי הפלייאוף המרתקים, גברה על הנציגה של מרכז אמריקה ,קוסטה ריקה בסיכום שני המשחקים. מאז ההעפלה שיחקו הדרום אמריקאים שני משחקי אימון בלבד מול שוויץ וישראל, ובשניהם ניצחו בתצוגות מרשימות. בסגל של התכולים תוכלו למצוא בכל עמדה שחקנים מקבוצות הפאר באירופה. לדוגמא צמד הבלמים המנוסים לוגאנו מפנרבחצ'ה וגודין מויאריאל שבעזרת המגינים קאסרס מיובנטוס, ופריירה מבנפיקה ישלימו חוליית הגנה מצוינת.

בקישור האחורי יש את שני הגרזנים גרגאנו מנאפולי ודייגו פרז ממונאקו, ומעל הכל אורוגוואי משתבחת בשלישיה התקפית המורכבת מקאבאני מפאלרמו, סוארז מאייקס, ודייגו פורלאן מאתלתיקו מדריד. מול הרכב זה תתמודד נבחרת "הטריקולור " הצרפתית שהייתה רחוקה מלהרשים בטורניר המוקדמות, ורק לאחר  משחק הפלייאוף מול אירלנד, שייזכר בעיקר עקב נגיעת היד של תיירי הנרי שסידרה את השוויון המפוקפק, אותו שוויון שבסופו של דבר העלה את חניכיו של דומנק לגביע העולמי.

מאז ההעפלה המפוקפקת שיחקה צרפת ארבעה משחקי אימון, שמהם ניצחה רק פעם אחת את קוסטה ריקה, סיימה בתיקו מול טוניסיה החלשה, והפסידה לנבחרת ספרד ועוד יותר מפתיע לנבחרת סין. למרות שעל הנייר הצרפתים עדיפים, הדרום אמריקאים יגיעו נחושים ובכושר הרבה יותר טוב וקשה לי להאמין שיפסידו במשחק. 

המלצת WINNER: משחק מספר  16 : אורוגוואי(1+) – צרפתההימור: 1 (יחס 1.60)     

צילום: GETTYIMAGES


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק