המשחק החשוב ביותר העונה

ז'וז'ה מוריניו יארח את מורסיה מליגת המשנה למשחק הגומלין במסגרת הגביע הספרדי, ואחרי תיקו מאופס במפגש הראשון הוא הצהיר: "התיקו במשחק הראשון לא מאפשר לߠו לסיים בתוצאה רעה. זה משחק קריטי"

יום שלישי 09 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

התגעגתם למשפטים המיוחדים של מוריניו?̠"המיוחד" עדיין לא הפסיד מאז שהגיע לסנטיאגו ברנבאו, אבל ריאל מדריד התקשה מאוד במשחק החוץ במורסיה לפני שבועיים במסגרת הגביע הספרדי. 

מוריניו יארח מחר את מורסיה מליגת המשנה, ובשביל למנוע הדחה מביכה כפי שקרה לריאל מדריד בשנה שעברה Ӟול אלקורקון הקטנה, מוריניו לא מסתפק בהפרש הרמות על הדשא ונעזר גם בקהל ובהצהרות גדולות במיוחד.

ז'וז'ה מוריניו אמר במסיבת העיתונאים הרשמית שערך יממה לפני המפגש השני בין השתיים: "חשוב לי להרגיש מחר אווירה ביתית בסנטיאגו ברנבאו. אני ודע שזה עניין של תרבות, אבל אנו צריכים אווירה חמה יותר מהרגיל מול מורסיה".

אם הבקשה מהקהל לדחוף מהרגיל לא מספיקה, "המיוחד" הוסיף: "זהו משחק קריטי עבורנו. בשבילי מחר זהו המשחק החשוב ביותר של ריאל מדריד העונה. אחרים אולי יחשבו שמשחק Ӟול קבוצה מליגת משנה לא יכול להיות החשוב ביותר, אבל זה המצב. אחרי שסיימנו בתיקו במפגש הראשון אסור לנו לטעות ולסיים בתוצאה רעה, לא נוכל למחוק את זה וזה הופך את ה-90 דקות הבאות לקריטיות".

כאמור, ריאל מדריד תחת ז'וז'ה מוריניו עדיין לא הפסידהĠבאף מסגרת, כשבמשחק ליגת האלופות האחרון הציל אותה בתוספת הזמן פדרו לאון ממשחק ראשון ללא נקודות. ריאל הבטיחה עד כה את העפלתה משלב הבתים של ליגת האלופות והיא מדורגת במקום הראשון בטבלת הליגה הספרדית.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק