משחקו האחרון של גרנט בווסטהאם?

ווסטהאם תארח הערב את̠ווסט ברומיץ' בתקווה לרשום ניצחון ליגה ראשון מאז הניצחון על טוטנהאם בספטמבר. אומנם מצבת הפצועים של הקבוצה ארוכה, אך באנגליה משוכנעים: "הפסד יוביל לעזיבתו של אברהם גרנט שאומר: "המקצוע שלי זו האשמה שלי"

יום רביעי 10 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

 בוەסטהאם של אברהם גרנט עדיין מלקקים את הפצעים אחרי ה-2:2 מול ברמינגהאם בשבת. תיקו בחוץ מול בירמינגהאם זו תוצאה לא רעה אומנם, אך בהתחשב בעובדה שווסטהאם הובילה 0:2 עד הדקה ה-70, הרי שמדובר באובדן של 2 נקודות חשובות מאוד במאבק ההישרדות של גרנט והקבוצה שלו.
č
המנג'ר גרנט מנסה לשדר אופטימיות באי מיילים שהוא שולח לאוהדי הקבוצה, אבל הערב נדע מה באמת מסתתר מאחורי המילים היפות שלו. כלי התקשורת באנגליה משוכנעים שהפסד של ווסטהאם הערב, יוביל לעזיבתו של גרנט. הקבוצה של גרנט צברה עד היום 7 נקודות בלבד מתוך 33 אפөרויות והיא מדורגת כמובן אחרונה בפרמייר ליג. 

"הדיילי אקספרס" מדווח היום שבמידה ו-ווסטהאם תפסיד הערב בבית לווסט ברומיץ' העולה החדשה, גרנט ישלם בראשו ויפוטר מתפקידו. גרנט צריך לקחת לפחות 6 נקודות בשלושת משחקי הליגה הקרובים של קבוӦתו מול ווסט ברומיץ', בלקפול וליברפול, אך הפסד ביתי לברומיץ' לא בא בחשבון מבחינתם של דייויד סאליבן וגולד, בעלי ווסטהאם.

גרנט עצמו ממשיך לשדר אופטימיות ואמר: "אנחנו במגמת שיפור. אנחנו צריכים להמשיך ולשחק את הכדורגל הטוב שלנו מהתקופה האחרונ۔"

גרנט הוסיף: "המקצוע שלי היא אשמתי. אני לא רוצה להאשים אף אחד אחר מלבדי בעובדה שאנחנו מקום אחרון בליגה. הלחץ קיים בכל מקום, זה היה ככה בנבחרת ישראל, היה ככה בצ'לסי, בפורטמות' ועכשיו פה. זה המקצוע שלנו ואנחנו צריכים להתמודד עם זה&quͯt;.

מצבת הפצועים של הקבוצה ממשיכה להדאיג: .בן חיים, קוליסון, היצלפרגר, נובל היינס  וקורץ בחוץ. לעומת זאת ברומיץ' תעלה ללא אולסון הסובל מפציעה בגיד אכילס, וללא ג'ארה ומולמבו הנושאים עונש הרחקה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8