6 המלצות WINNER למשחקי היום

נכון, המשחקים המרכזיים הם בדרום אפריקה, אבל היום ניתן להמר במשחקי ה-WINNER ליין גם על משחקים מצפון אירופה ואנו מעניקים המלצות על משחקים אלו

שבת 12 יוני 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

משחק מספר 54: אוסטרס - אנגלהולמס

אוסטרס במקום ה-15 בטבלה, המקום הלפני אחרון עם שני ניצחונות בתשעת המשחקים שלה העונה, היא מפסידה בשני המחזורים האחרונים והיא אחרי ארבעה הפסדיםבחמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את אנגלהולמס שבמקום ה-12 בטבלה כשזו גם ניצחה פעמיים העונה אך בשמונה משחקים. הקבוצה לא ניצחה בחמשת המשחקים האחרונים שלה ולמרות החולשה של אוסטרס כרגע בליגה, לדעתי היא תנצח במגרשה את אנגלהולמס שגם לא מלהיבה. ההימור: 1 (2.1)

משחק מספר 55: אורגריטה - טרולהאן

אורגריטה במקום השמיני בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום עם הפסד ליגה במחזור הראשון, למעשה הראשון שלה העונה מתוך שמונה משחקים. היא תארח היום את טרולהאן, סוגרת הטבלה שמגיעה למשחק היום אחרי ארבעה הפסדים רצופים ועם ניצחון אחד מפתיחת העונה. הקבוצה כבשה עד כה שער אחד בלבד בתשעה משחקים. אורגריטה לדעתי תחזור לשחק טוב ותנצח במגרשה את טרולהאן החלשה. ההימור: 1 (1.25)

משחק מספר 56: ואסבי יונייטד - יונקופינג

וואסבי במקום ה-14 בטבלה כשהיא מפסידה במחזור הליגה האחרון זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. הקבוצה השיגה מפתיחת העונה שמונה נק' בתשעה מחזורים. היום היא תארח את יונקופינג שמגיעה למשחק עם שני ניצחונות רצופים זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים. יונקופינג לא קבוצת חוץ גדולה, ואסבי טובה ממנה אבל לדעתי המשחק יהיה צמוד. אני מסמן כאן X. ההימור: X (2.75)

משחק מספר 57: לנדסקרונה- נורקופינג

לנדסקרונה מדורגת במקום הרביעי בטבלה. היא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון במחזור האחרון והיא אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את מוליכת הטבלה כרגע נורקופנג שמגיעה למשחק אחרי ניצחון חשוב במחזור האחרון, זאת אחרי שהפסידה לפני כן. בסה'כ הקבוצה אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. נורקופינג קבוצה מצויינת, לנדסקרונה בבית משחקת לא רע. גם המשחק הזה לדעתי, לא יוכרע.
ההימור: X (2.75)

משחק מספר 58: פאלקרנברג - סנדסבאל

פאלקרנברג מדורגת במקום ה-13 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה משחקים ללא הפסד בהם היא מנצחת במשחק אחד ומסיימת פעמיים בתיקו. היא תארח היום את סנדסבאל שנראית לא רע כרגע והיא שלישית בטבלה עם הפסד אחת מפתיחת העונה. סנדסבאל מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. פאלקרנברג קבוצה בינונית ומטה, סנדסבאל שהפסידה רק משחק אחד העונה, לא תפסיד גם כאן לדעתי. אני לוקח פה סיכון קליל, מסמן כאן 2, ביחס לא רע. ההימור: 2 (2.1)

משחק מספר 59: להאטי - איי.סי אולו

להאטי במקום הלפני אחרון בטבלה כשהיא מנצחת העונה רק פעם אחת בלבד בשמונת המחזורים הראשונים. היא מגיעה למשחק היום אחרי רצף של שלוש תוצאות תיקו. היום היא תארח את אי.סי אולו שבמקום השמיני בטבלה. אולו מגיעה למשחק היום דווקא בכושר לא רע אחרי שני ניצחונות רצופים זאת אחרי תיקו ושני הפסדים. אולו לא קבוצת חוץ גדולה ולהאטי שבסך הכל היא קבוצה מצויינת, תנסה להשיג את הניצחון השני שלה העונה, ויש מצב שהיא תעשה את זה מול אולו. אני מסמן כאן 1, אך מומלץ לגבות ב-X. ההימור: 1 (1.75)
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק