ההרכב נגד ארהב? סמוך לשריקה

פאביו קאפלו מסרב לפרסם את ההרכב של נבחרת אנגליה ויעשה זאת רק שעתיים לפני שריקת הפתיחה. במחנה האנגלי כבר משתוקקים לדעת מי יפתח בין הקורות ולצידו של ג'ון טרי

שבת 12 יוני 2010
מערכת מונדיאל
 המנג'ר האיטלקי של נבחרת אנגליה, פאביו קפאלו, שומר את הקלפים קרוב לחזה ומתעקש שלא לפרסם את ההרכב האנגלי, אפילו לא נותן רמזים על ה-11 שיפתחו עבור נבחרת שלושת האריות את המונדיאל. והבעיה האמיתית? שגם השחקנים עוד לא יודעים מי מהם ישחק.

במסיבת העיתונאים לקראת משחק הפתיחה של אנגליה, הערב ב-21:30 מול ארה"ב, קאפלו אישר כי הוא יודע מי הם ה-11 שיפתחו בהרכב, אולם כאמור מתעקש שלא לפרסם זאת עד שעתיים לפני שריקת הפתיחה: "גם לשחקנים אני לא אספר על ההרכב הפותח עד שעתיים לפני תחילת המשחק. זה מה שאני עושה תמיד".

והסיבה לכך? לאיטלקי יש תשובה גם לזה: "אני עושה זאת מפני שאם אני אודיע על ההרכב מראש ושחקן ייפצע בסמוך לפתיחת המשחק, זה לא קל להכניס להרכב שחקן שיודע כי הוא תוכנן לפתוח על הספסל".

הדבר היחיד שכן אישר פאביו קאפלו הוא על הכללתו בסגל של גארת' בארי, קשר מנצ'סטר סיטי. הקשר האחורי לא יפתח בהרכב ככל הנראה וגם ספק אם יקבל דקות כבר הערב מאחר ולא החלים לחלוטין מהפציעה ממנה הוא סובל בחודש וחצי האחרונים. 

ולגבי הציפיות לקראת פתיחת הטורניר? אנגליה ומאמנה, כרגיל, אופטימים: "אנחנו יודעים שהציפיות מאיתנו גבוהות, גם של האוהדים. אני מאמין שהסגל שלנו יכול להגיע לגמר. השחקנים מוכנים ודרוכים למשחק, אנחנו כאן כבר שמונה ימים ואנחנו ערוכים היטב".

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק