פאר הובסה בסיבוב ה-1 בטוקיו

הטניסאית הבכירה של ישראל הודחה כשהפסידה לקירילנקו הרוסייה המדורגת 30 בעולם, בפעם השנייה בתוך 24 שעות 6:2, 6:3. אנדיוני בשלב הבא - ניצחו 6:7 6:7 את סימון וטיפסרביץ'

יום רביעי 31 ינואר 2007
אורן קורנפלד
אחרי ההישג המדהים של ההעפלה לרבע גמר בטורניר גראנד סלאם, הגיעה נפילה כואבת. שחר פאר, הטניסאית הבכירה של ישראל הובסה היום בסיבוב הראשון של טורניר טוקיו 6:2 ו-6:3, ובכך סיימה בו את דרכה.

זהו הפסדה השני של פאר לקירילנקו בתוך 24 שעות, אחרי שהפסידה אתמול בסיבוב הראשון בטורניר הזוגות יחד עם בת זוגתה, מריון ברטולי.

קירילנקו פתחה את המשחק טוב, ובמצב של 1:2 לטובתה היא הצליחה לשבור ובהמשך לשמור על ההגשות בדרך ליתרון מבטיח 1:4 במערכה הראשונה. שבירה נוספת בהמשך הביאה לקירילנקו את הניצחון במערכה 2:6.

אל המערכה השנייה פאר בכלל לא הופיעה כששתי שבירות של הרוסייה בפתיחת המערכה ובסופה סגרו את הסיפור מבחינת פאר שאמנם הצליחה לשבור ולצמק, אך זה היה מאוחר מידי והיא הפסידה 6:3.

קירילנקו תפגוש בסיבוב הבא את המנצחת בהתמודדות בין איי סוגיאמה לאלנה וסנינה. פאר לעומת זאת תשוב לארץ כדי לעודד את נבחרת הדיוויס של ישראל שתתמודד מול לוכסמבורג בסוף השבוע הבא.

זאגרב: רם וארליך בשלב השני

הצמד הישראלי, אנדי רם ויוני ארליך העפילו הבוקר לשלב השני בטורניר זאגרב, קרואטיה אחרי שניצחו 6:7(2), 6:7(3) על גילאס סימון הצרפתי ויאנקו טיפסרביץ' הסרבי.

ברבע הגמר יפגוש אנדיוני את דיוויד סקוץ' הצ'כי וג'ורדן קאר האוסטרלי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק