צריך לתת קרדיט גדול לאניימה

דייגו מראדונה חלק כבוד לשוער ה"ישראלי" של נבחרת ניגריה. אניימה עצמו אמר: "עצרתי את מסי בעזרת יד האלוהים"

שבת 12 יוני 2010
שלמה חסיד
 לא רק כאן בארץ עסקו כולם בהופעה ההירואית של וינסנט אניימה מול ארגנטינה במונדיאל (0:1 לארגנטינה). גם בדרום אפריקה הפך שוער הפועל תל אביב לשיחת היום.

דייגו מראדונה, מאמן נבחרת ארגנטינה, אמר עליו: "צריך לתת לו קרדיט גדול. הוא הסיבה שלא הצלחנו להבקיע לפחות עוד שלושה שערים במשחק הזה. הוא בהחלט שוער מצוין, שהוכיח את עצמו מול שחקנים מהרמה הראשונה בעולם".

על המשחק של נבחרתו אמר מראדונה: "בסך הכול אני מרוצה מאוד. זה היה משחק ראשון בטורניר, באנו עם המון לחץ, ומה שחשוב במשחקים האלה זה לנצח, ואז להסתכל קדימה. תנו לי ניצחון כזה מול דרום  אפריקה ביום חמישי ואני מאושר".

לינול מסי אמר: "היה משחק קשה מאוד. פתחנו מצוין, וחבל שלא ידענו להבקיע עוד שער או שניים בשביל להוריד את הלחץ. אבל זה לא פשוט, כי מולנו עמדה נבחרת חזקה מאוד, והיה ברור שיהיה לנו קשה".

וינסנט אניימה עצמו אמר: "אני לא יכול לשמוח יותר מדי כי הפסדנו ועכשיו אנחנו מועמדים להדחה, אבל ברמה האישית היה לי משחק מצוין. עצרתי את מסי בעזרת יד האלוהים. אני מקווה להמשיך ולעשות את העבודה בטורניר הזה, כי אם לא נעלה שלב זה יהיה מאכזב".
  
החלוץ איגביני יעקובו הוסיף: "מאכזב לפתוח עם הפסד. היו לנו מצבים מדהימים שפספסנו בגלל נאיביות. לא נתנו להם יותר מדי כבוד, הם נבחרת מעולה שלדעתי תגיע לשלבים הסופיים בטורניר"
צילום: getty images.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק