כדוריד: נבחרת ישראל שוב מנצחת

מוקדמות אליפות אירופה: נבחרת הכחול לבן בכדוריד המשיכה עם היכולת הטובה במשחקי המוקדמות שנערכים בלוקסמבורג וגברה 24:29 על המארחת. פומרנץ' תרם 6 שערים. המאמן, שלמה הופמן: "אני מרוצה, השגנו את המטרה"

שבת 12 יוני 2010
מערכת TELESPORT

נבחרת ישראל ממשיכה לספק לנו רגעים של נחת. הערב במסגרת משחקי מוקדמות אליפות אירופה הנערכים בלוכסמבורג ניצחה הנבחרת את המארחים בתוצאה 24:29 (13:14) ורשמה ניצחון שני במשחקים אחרי שביום שישי ניצחה את טורקיה 24:32.

המחצית הראשונה הייתה מאד מבולבלת מבחינת ישראל. המקומיים הצליחו לנטרל את אבישי סמולר בהתקפה וגם ל חן פומרנץ הם הצליחו לעשות חיים קשים. המחצית הסתיימה ביתרון זעיר לישראל 13:14.

במחצית השנייה השתפר משחק ההגנה של ישראל וגם ההתקפה התחילה להפעיל שחקנים אחרים ולהכניס כדורים פנימה לשני הפיבוטים – עופר לוזון וחן בירנבאום אשר גם החזירו בשערים,חמישה ללוזון, שלושה לבירנבאום. בדקה ה-39 הראה לוח התוצאות על 17:20 לישראל.

גל אברהם בדקות טובות בהתקפה (חמישה שערים) העלה את ישראל ליתרון השיא שלה 21:27 בדקה ה-55 ומכאן ועד לסיום ההפרש הצטמק רק בשער אחד 24:29 לישראל.

המאמן שלמה הופמן אמר לאחר הניצחון : "היה לנו משחק קשה ולא הצלחנו לשחק את המשחק שלנו. היינו לחוצים מידי במחצית הראשונה וזה הכניס אותנו למשחק צמוד אבל המטרה היתה לנצח את המשחק והמטרה הושגה ועל כך אני מאוד מרוצה. מחר נשחק מול בלגיה וגם אותם אנחנו צריכים לנצח ולהעפיל לשלב הבא במוקדמות".

כבשו לישראל: חן פומרנץ' 6, גל אברהם ועופר לוזון 5 כ"א, אבישי סמולר 4, חן בירנבאום 3, איציק חליפי 2, אמיר לנגליב, עומר דבדה, עידו לביא ואריאל רוזנטל 1 כ"א

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק