המלצות WINNER למשחקי היום במונדיאל

שלושה משחקים יערכו היום במסגרת המונדיאל. המלצות מורחבות על המשחקים וגם מבחר המלצות להימורים המיוחדים

יום ראשון 13 יוני 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

משחק 2. אלג'ריה  -  סלובניה - 2 (יחס 1.90)

אלג'ריה העפילה למונדיאל אחרי שהדיחה את מצרים במשחק פליאוף 1:0. מאז משחק הפליאוף ההוא שיחקה אלג'יריה באליפות אפריקה שם הודחה למצרים בחצי הגמר 4-0. אלג'יריה קיימה מספר משחקי ידידות בתקופה האחרונה, היא הפסידה 3-0 לסרביה, 3-0 לאירלנד וניצחה את איחוד האמירויות 1-0. סלובניה מהצד השני עשתה קמפיין מצויין במוק' המונדיאל, סיימה במקום השני אחרי סלובקיה, והדיחה את רוסיה בפליאוף אחרי שהפסידה לה 2-1 בחוץ וניצחה אותה 1-0 בבית. הסלובנים קיימו בסך הכל שני משחקי ידידות השנה, במרץ היא הביסה 4-1 את קטאר ולפני שבוע את ניו זילנד 3-1. עד כמה שהנבחרת האלג'יראית היא קטנה, רק שלושה שחקנים מהסגל שלה, משחקים באלג'יריה. שאר השחקנים משחקים מחוץ למדינה. בחוד הקבוצה ישחקו מטמור מגלאדבך הגרמנית, קזאל מסיינה וגם דג'בור מאתונה. בקישור הקבוצה יבלטו עבדון מנאנט, קארים זיאני מוולפסבורג ובודבוז מסושו. בהגנה יבלוט נאדיר בלחאדג' מפורטסמות, לצידו ישחקו יחיא מבוכום, בלאיד מפרנקפורט ומסבח מלצ'ה. בשער ישחק מבולי, שוערה של סלביה סופיה הבולגרית. גם בסלובניה יש כמה שמות מוכרים, מהנקודה הישראלית יש את אנדריי קומאץ', קשרה של מכבי תל-אביב. בנוסף אליו יבלטו בקבוצה השוער הנדנוביץ', שוערה של אודינזה. בהגנה יבלטו ברצ'קו מקלן ושולר מגנט. בקישור ישחקו קרחין מאינטר, קירם מויסלה וסטבנוביץ' מויטסה. בחוד הקבוצה יבלטו נובאקוביץ' מקלן, בירסה מאוקזר ופצ'ניק מנסיונל הפורטוגלית. אלג'יריה מעמידה בסך הכל סגל לא רע למונדיאל הזה, אך לדעתי בכל זאת, לסלובנים יש עליהם עדיפות. אני לא רואה כאן יותר מדי שערים במשחק הזה ואני מהמר על ניצחון דחוק של סלובניה.

במה שווה עוד לגעת ?

יותר קרנות - 2 (יחס 1.70)

להערכתי הסלובנים יתקפו מעט יותר במשחק הזה ועל כן ישיגו מעט יותר קרנות מאשר האלג'יראים.

משחק 11. סרביה  -  גאנה - 1 (יחס 1.75)

סרביה סיימה את קמפיין המוקדמות במקום הראשון בטבלה כשהיא מקדימה את צרפת ומדיחה מהתחרות את אוסטריה וגם את רומניה. מאז קמפיין המוק' שיחקה סרביה לא מעט משחקי ידידות. עוד ב-2009 שיחקה הקבוצה מול אירלנד וקוריאה וניצחה את שתיהן בתוצאה זהה של 1-0. השנה היא ניצחה את אלג'ריה 3-0, את יפן 3-0, לאחר מכן הפסידה לניו זילנד 1-0, סיימה בתיקו מאכזב מול פולין ובמשחק ההכנה האחרון לפני שבוע היא ניצחה במשחק רק שערים את קמרון 4-3. גם גאנה עשתה קמפיין מוק' יפה מאוד שלאחריו הפסידה 1-0 למצרים באליפות אפריקה. גאנה קיימה שני משחקי ידידות החודש הזה, היא פתחה עם תבוסה 4-1 להולנד וניצחה את לטביה 1-0 לפני שבוע. גאנה היא קבוצה מוכשרת מאוד. משחקים בה לא מעט שחקנים כישרוניים. בין השאר נמצא בהגנה את פנסטיל, אקס הפועל תל-אביב, סארפיי מלברקוזן, מנסה מליון. בקישור משחקים אנאן מרוזנבורג, אפייה מבולוניה ובואטנג מפורטסמות. בהתקפה יבלוט אדייאה ממילאן. כוכב הקבוצה הוא סולי מונטארי, קשרה של גאנה ואינטר שלקח השנה עם אינטר טראבל. גם בסרביה יש שמות גדולים. אפשר למצוא בהגנה את וידיץ' ממנצ' יונייטד, איבאנוביץ' מצ'לסי וסובוטיץ' מדורטמונד. בקישור הקבוצה משחקים יובאונוביץ' מליברפול, קראסיץ' מצסק'א מוסקבה, קוזמונוביץ' משטוטגרט והבולט בין החבורה בקישור הוא סטאנקוביץ' שלקח גם הוא עם אינטר את הטראבל העונה. בחוד של סרביה יבלטו פאנטליץ' מאייאקס וזיגיץ' מבירמינגהאם. בגדול, סרביה קבוצה טובה יותר מגאנה. יש לה חומר שחקנים טוב יותר מאשר לדרום אפריקאים. עם זאת, אני מאמין שגם לגאנה יש מה לתת על המגרש. היא תשחק טוב אבל לדעתי זה לא יספיק לה. ראינו לפני שבוע וחצי מה קרה לאותה הקבוצה מול הולנד החזקה. הסרבים קבוצה טובה הרבה יותר טובה מלטביה שאותם גאנה ניצחה בקושי 1-0. אני מסמן כאן 1, ניצחון של סרביה, אבל מומלץ לגבות כאן ב-X.

במה עוד שווה לגעת ?

סרביה - גאנה (+1) - X (יחס 2.95)

גאנה קבוצה טובה, אני לא רואה אותה מפסידה לסרבים בהפרש של יותר משער אחד.

מחצית ראשונה - X (יחס 1.80)

יקח לסרביה זמן להכנס למשחק. הם יתקלו בקשיים מול ההגנה הגנאית שלדעתי תיכשל אחרי המחצית הראשונה.

שער ראשון - סרביה - 1 (יחס 1.75)

הימור טוב מאוד לדעתי. אני לא רואה את גאנה כובשת כאן שער היום עם כל הכוכבים שלה. סרביה לדעתי תנצח ומכאן עולה שגם תכבוש ראשונה.

משחק 25. גרמניה  -  אוסטרליה - 1 (יחס 1.20)

מאז סיום קמפיין המוק', שיחקה גרמניה חמישה משחקי ידידות. קצת לפני 2010, סיימה הקבוצה בתיקו 2-2 מול חוף השנהב. במרץ היא הפסידה 1-0 לארגנטינה, אך החודש שיחקה הקבוצה שלושה משחקים, ניצחה בכולם בקלות. 3-0 על מלטה, 3-0 על הונגריה ו-3:1 על בוסניה. אז בסך הכל היא שיחקה מול קבוצות חלשות ממנה. אוסטרליה מהצד השני נערכת אחרי המונדיאל לשחק באליפות אסיה שם הוגרלה לבית עם בחריין, הודו וצפון קוריאה. כמו הגרמנים, גם אוסטליה קיימה שלושה משחקי ידידות בשבועיים האחרונים. היא ניצחה בשני משחקים את ניו זילנד 2-1 ואת דנמרק 1-0 והפסידה לפני שבוע 3-1 לארה'ב. מי שיבלוט בנבחרת האוסטרלית הוא טים קייהיל שמשחק באברטון האנגלית, בנוסף אליו יש עוד מספר שחקנים בולטים, בינהם אמרטון וגרלה, שניהם משחקים בבלקבורן, וידושיץ' מינרנברג וברשיאנו מפלארמו. בחוד הקבוצ היבלוט ניקיטה מטוונטה ההולנדית. בגרמניה מיותר לציין, יש שמות גדולים מאוד. נציין את גומז, קאקאו, קלוזה, פודולסקי ומולר בחוד הקבוצה. בקישור חדירה, שווינשטייגר, טרוחובסקי, בהגנה לאם, בואטנד, יאנסן ופריידיך ובשער כמובן בוט, שוערה של באיירן מינכן. אוסטרליה קבוצה טובה בסך הכל, אך לא בקנה המידה של גרמניה. קשה לי לראות כאן הפתעה במשחק הזה.

במה עוד שווה לגעת ?

מחצית ראשונה - גרמניה (+0.5) - 1 (יחס 1.45)

יחס אמנם נמוך, אבל לדעתי שווה את זה. גרמניה תוביל כבר במחצית.

אובר שערים (2.5) - 2 (יחס 1.50)

הסגל של גרמניה לדעתי, שווה כאן לפחות שלושה שערים במשחק הזה.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק