הדרבי של דייגו מיליטו

אחרי שאיבדה 4 נקודות בשני משחקי הליגה האחӨונים וכבשה 13 שערי זכות בלבד ב-11 מחזורים, רפאל בניטז בונה על החזרה לכושר של החלוץ הארגנטינאי, דייגו מיליטו לקראת הדרבי הגדול מול מילאן

יום שישי 12 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

ניצחון אחד בלבד בחמשת המשחקים האחרונים. זהו המאזן של אלופת איטליה ואלופת אירופה בשבועות האחרונים. יותר מזה, בליגה האיטלקית אינטר מצאה את הרשת 13 פעמים בלבד ב-11 מחזורים. עוד נתון לחייו הקשים של רפאל בניטז במילאנו? 2 נקודות בלבד ב-2 משחקי הליגה האחרוӠים מול ברשיה ולצ'ה, לא יריבות שאמורות לגרום לאינטר לחלץ נקודה בשיניים.

אבל בניטז, מי שהגיע בקיץ האחרון בליברפול ולא הותיר רושם חיובי במיוחד על אוהדי הקופ למרות זכייה בליגת האלופות בשנת 2005, מאמין שהכל ישתנה בקרוב ואין כמו לנצח את הדרבי הגדולĠבשביל לצאת לדרך חדשה. 

מי שעשוי לחזור להרכב הקבוצה בדרבי המילאנזי ביום ראשון הוא דייגו מיליטו, החלוץ הארגנטינאי שבשנה שעברה במו רגליו הוביל את חוד ההתקפה של אינטר, אז תחת ז'וז'ה מוריניו. אנשי אינטר אומרים כי מיליטו חזר לכושר בדיוק בזמן, היישר למשחק הדרבי הגדול מול מילאן. כזכור, במשחק הליגה האחרון בלצ'ה עלה דייגו מיליטו בפתיחת המחצית השנייה והיה האחראי לשער היתרון בדקה ה-76, אולם זה החזיק 3 דקות בלבד.

רפאל בניטז אמר לקראת משחק הדרבי הראשון שלו מול הרוסונרי: &quoŴ;אנחנו ננסה להיראות טוב יותר מאשר שיחקנו באמצע השבוע מול לצ'ה. אנחנו ניתן את הכל בשביל לנצח".

בצד השני, מילאן עדיין כואבת את פציעתו של פיליפו אינזאגי, שככל הנראה גמר את העונה. החלוץ בן ה-37 אמר: "כולם מאחוריי וזה מחמם את הלב. י۔יה קשה לחזור לשחק אבל אני לא מתכוון לוותר. אעשה הכל בשביל זה".

כזכור, פיפו נפצע במשחק הליגה האחרון של מילאן מול פאלרמו, כמו גם הברזילאי אלשנדרו פאטו, שצפוי להיעדר מהדרבי מול אינטר ביום ראשון בערב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק