ברצלונה לא רצתה לשחק בשבת

ז'וז'ה מוריניו, האיש שמספק לנו את הציטוטים הטובים ביותר מדי שבוע, עקץ את יריבתו לסופר קלאסיקו בסוף החודש: "ברצלונה משחקת ביום רביעי בליגת האלופות ולכן לא רצתה לשחק בשבת". המאמן הורחק משני משחקי ליגה

יום שישי 12 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

לא סתם זכה ז'וז'ה מוריניו לכינוי "המיוחד". אולי המאמן הטוב ביותר באירופה הוא גם ללא ספק ספק הציטוטים הטוב ביותר. מדי שבוע מספק מוריניו פנינה אחרת והפעם הוא דאג לעקוץ את יריבתו בסוף החודש, ברצלונה.

כזכור, הסופר-קלאסיקו בסוף החודש ברין ברצלונה וריאל מדריד בקאמפ-נואו נדדחה ליום שני מאחר והבחירות של ממשלת קטאלוניה ייערכו ביום בו תוכנן להיערך המשחק הגדול והמשטרה הודיעה כי אין ביכולתה לאבטח שני אירועים בסדר גודל שכזה באותו היום.
כבר לפני זמן רב כולם ציפו להודעה על דחיית המשחק בעקבות הבחירות, אבל מוריניו דאג לספר את הסיבה האמיתית, לדעתו, מדוע המשחק נערך דווקא ביום שני: "ידעתי שזה יקרה כבר לפני זמן רב, אבל זה לא רלוונטי עבורי, זה ממש לא משנה מתי המשחק. ברור מי שולט במөחק ולמה הוא נדחה. אם מסתכלים על ההודעות ששוחררו לאחרונה אפשר להבין בדיוק מדוע התקבלה ההחלטה להזיז את המשחק".

"ברצלונה פשוט לא רצתה לשחק ביום שבת בערב. ביום רביעי יש לה משחק בליגת האלופות וזו בדיוק הסיבה למה היא לא יכולה לשחק בשבת&quůt;.

אבל מוריניו, כמו תמיד, יורה לכל הכיוונים ולאחר מכן מפרגן. לא סתם בחר מאמנה של ריאל מדריד לפרגן דווקא למאמן המועדון בו יתחרה, וכזכור אף עבד בו בעברו והשניים שיתפו פעולה: "בזמני בברצלונה נהנתי מאוד והייתה לי מערכת יחסים נהדרת עם פפ גווӐרדיולה. יש לי רק זכרונות טובים. אין לי בעיה לאמן נגדו כיוון שהיחסים בינינו לא יכולים להיות טובים יותר".

"אם הייתי נשיא המועדון הייתי דואג לגווארדיולה לחוזה ל-50 השנים הבאות, הוא האיש המושלם לתפקיד המאמן".

מוריניו הߕרחק במהלך השבוע במשחק הגביע מול מורסיה ולפיכך הוא הורחק משני משחקי ליגה. לסופר-קלאסיקו הוא יתייצב על הקווים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק