פיט סמפראס: פדרר יעבור אותי

אחד הטניסאים הגדולים בעולם מפרגן לטניסאי השוויצרי שזכה השבוע בפעם העשירית בטורניר גראנד סלאם: הוא כל הזמן משתפר, חשבתי שייקח הרבה זמן לשבור את השיא שלי

יום רביעי 31 ינואר 2007
אורן קורנפלד

פיט סמפראס, מי שהיה ללא ספק אחד הטניסאים הגדול בכל הזמנים, מפרגן לטניסאי הטוב בעולם כיום, רוז'ה פדרר ואומר כי הוא מצפה שהשוויצרי יעבור אותו בזכיות בטורנירי גראנד סלאם.

סמפראס זכה בלא פחות מ-14 טורנירי גראנד סלאם, כאשר פדרר עומד כעת על עשרה תארים, כשהאחרון שבהם הושג בשבוע האחרון באליפות אוסטרליה הפתוחה.

סמפראס אמר היום: "זה נראה כאילו זה הולך לקרות. אני רואה אותו עובר אותי בכמה שנים הקרובות ואפילו מגיע ל-17 או 18 תארים. אני לא רואה שניים או שלושה אנשים באמת מאיימים עליו. אני פשוט חושב שהוא כל הזמן הולך ונעשה טוב יותר".

סמפראס זכה שבע פעמים בטורניר ווימבלדון, פעמיים באליפות אוסטרליה הפתוחה ולא פחות מחמש פעמים באליפות ארה"ב הפתוחה. סמפראס אמר: "חשבתי שזה ייקח יותר משבע או שמונה שנים שהוא ישבור את השיא שלי, חשבתי ש-14 תארים זה מספר שקשה להתחרות בו, אבל הוא פשוט הגיע בזמן הנכון".

סמפראס המשיך לפרגן לשוויצרי: "יש לו פשוט טניס ענק ואני לא רואה אותו עוצר עכשיו. המתחחרים שלו חושבים שהם הולכים לעשות משהו גדול נגדו, אבל אני פשוט חושב שיש לו את המרץ הנוסף הזה שאין למתחרים האחרים. גם כשהוא לא משחק טוב, הוא מוצא את הדרך לנצח. אני לא רואה מישהו מצליח לדחוק אותו". 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק