ארליך: רגע שאזכור להרבה שנים

טניס: הישג ענק לטניסאי הישראלי, יוני ארליך שזכה ביחד עם בן זוגו הסרבי, נובאק ג'וקוביץ' 7:6, 2:6, 3:10 על הצמד דייויד סקוץ' הצ'כי ובק הסלובקי בגמר טורניר קווינס היוקרתי. טורניר האלה: פדרר הפסיד ליואיט בגמר

יום ראשון 13 יוני 2010
שלמה חסיד
ארליך חוזר לעניינים. מאז נפרד מאנדי רם, שותפו המיתלוגי חיפש יוני ארליך את הדרך החדשה, והשיג זאת עם שותפו הנוכחי, נובאק ג'וקוביץ' הסרבי, שביחד הצליחו לזכות בטורניר קווינס היוקרתי כטורניר הכנה לווימבלדון.

ארליך וג'וקוביץ' גברו בגמר 7:6, 2:6, 3:10 על הצמד הצ'כי-סלובקי דייויד סקוץ' ואלכסנדר בק וזכו בפרס כולל של 15,600 אלף יורו. 

יוני ארליך אמר מיד לאחר הזכיה ל-TELESPORT: "זו התרגשות מאוד גדולה עבורי. בהחלט רגע שאני אזכור להרבה שנים. מקווה שיהיו לי עוד רגעים כאלה השנה ובעזרת השם בקרוב".

המערכה הראשונה הייתה צמודה מאוד, כאשר סוץ' הצ'כי ביחד עם חברו בק הסלובקי הוליכו 1:3 במשחקונים. ארליך וג'וקוביץ' התעוררו והצליחו אף לעלות ליתרון 4:3, אבל המשחק הלך לשוויון 6:6 ובשובר השוויון הסלובקי והצ'כי ניצחו 6:8 ויתרון במערכה. 

במערכה השנייה התעוררו ארליך וג'וקוביץ' והוליכו 2:5 נהדר. ההמשך נראה טוב והדרך לניצחון המערכה הייתה קלה יותר - 2:6, שוויון במערכות.

במערכה השלישית והמכרעת ג'וקוביץ' וארליך השיגו ניצחון 3:10 וזכו בטורניר קווינס היוקרתי. 

האלה: פדרר הפסיד בגמר. יואיט זכה

אוטוטו טורניר ווימבלדון מתחיל, ואחד המועמדים לזכיה בטורניר האנגלי, הטניסאי הבכיר רוג'ר פדרר השוויצרי לא עמד בציפיות והפסיד בגמר טורניר האלה 6:3, 7:6, 6:4 מול לייטון יואיט, שזכה. 

פדרר דווקא החל טוב את המערכה הראשונה שהוא מנצח בה 3:6. במערכה השנייה עם ניצחון (4:7) 6:7 בשובר שוויון. במערכ המכרעת ניצחון יואיט 6:4 וסגר את הסיפור. יואיט אמר בסיום: "אני מרגיש נהדר. לנצח את פדרר זה לא פשוט, לי היה פשוט מזל שהצלחתי".

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק