גרמניה הביסה את אוסטרליה

חגיגה גרמנית על חשבון אוסטרליה החלשה הסתיימה ב-0:4 לגרמנים. כבר בדקה ה-7 פודולסקי הכניע את האוסטרלים. קלוזה הוסיף שער בנגיחה, מולר וקקאו הוסיפו שער כל אחד

יום ראשון 13 יוני 2010
שלמה חסיד
 נבחרות גרמניה ואוסטרליה הצטרפו הערב למעגל המשחקים של המונדייאל, במסגרת בית ד'. גרמניה הביסה בקלות 0:4 והיא כבר עם רגל וחצי בשלב הבא.

. גרמניה הציגה כדורגל שמח, יצירתי, ומלא חיים, שהוכיח כי מדובר בנבחרת שיכולה להגיע לשלבים הסופיים בטורניר. אוסטרליה? ממנה לא ראינו יותר מדי. היא משחקת בסגנון אנגלי מיושן.

בדקה ה-2 דווקא אוסטרליה היתה קרובה לכיבוש. גרסיה בעט משלושה מטר, אבל רגלו של נוייר הוציאה את הכדור כמעט מקו השער. .

בדקה ה-7 קלוזה בעט מתוך הרחבה אבל הכדור שלו נהדף. כעבור דקה גרמניה הבקיעה. אוזיל שלח את פודולסקי שהניף רגל מאיימת ומקצה הרחבה בעט פנימה עם כל הלב, 0:1. האוסטרלים חיכו לשריקה לנבדל שלא הגיעה. 

בדקה ה-23 קלוזה קיבל כדור מצוין מפודולסקי, והחמיץ מצב בטוח כשהוא חופשי מול השוער.

 בדקה ה-26 לם הגביה מהאגף לקלוזה שהתרומם ונגח כדור חזק. 0:2. בדקה ה-53 אוזיל שלח את מולר למצב קורץ, זה בעט ופספס את המסגרת במילימטרים. בדקה ה-55 טים קהיל האוסטרלי ראה כרטיס אדום אחרי כניסה חזיתית בבסטיאן שווינשטייגר.  בדקה ה-66 פודולסקי שלח את קלוזה למצב נוח אבל זה בעט והחטיא. בדקה ה-67 מולר השתלט על כדר שנהדף מההגנה ובעט לקורה ופנימה, 0:3.

בדקה ה-70 אוזיל שלח את קקאו שהבקיע בנגיעה הראשונה שלו בכדור, אחרי שנכנס כמחליף 2 דקות קודם לכן. קקאו הוא שחקן מתאזרח ממוצא ברזילאי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק